Твір на тему: “Вірний друг – друге серце”

Друг – дуже гучне слово, яке можна сказати далеко не кожному. По-перше, у справжніх друзів мають бути спільні інтереси, щоб їм було захоплююче спілкуватися один з одним і займатися однією справою.

Друзі звичайно є однолітками, адже у людей різного віку різні захоплення. По-друге, друзі ніколи не стануть вимагати щось; друг може попросити допомоги, ради, але вимагати щось він не буде ніколи.

Справжня дружба, як же це здорово! Як же здорово коли у тебе є друг, з яким ти можеш поділитися чим завгодно, з яким ти можеш піти куди завгодно, займатися

всім, що тільки на думку спаде! Але дуже сумно і самотньо, коли немає справжнього друга.

І потрібно запам’ятати найголовніше: друзі пізнаються в біді. Коли у людини все добре, другом його захоче стати майже будь-хто, але варто трапитися біді, і тоді тільки найближчі, справжні друзі прийдуть на допомогу. Безумовно, нікому не захочеться перевіряти свого друга подібним чином. Доречна тут буде притча: “Один чоловік написав листи всім своїм численним друзям про те, що у нього трапилася біда, і він просить їх приїхати. А насправді в призначений день у нього було весілля, і приїхали тільки два найближчих друга у

відповідь на його лист”. Висновки напрошуються самі.

Але також не варто забувати, що тільки близький друг, якому не байдужа твоя доля, завжди дасть знати, якщо ти вибереш не ту дорогу, і вчиниш нехороший вчинок. І не варто ображатися на раду друга, а потрібно прислухатися до його слів і гідно приймати критику.

Справжня дружба – це надовго, якщо не на все життя. Звичайно, сварки трапляються і між самими вірними друзями, але не надовго, тому що справжні друзі завжди зможуть пробачити один одного, попросити вибачення, усвідомити свою провину.

Думаю, що близькі люди (мати і дитина, брат і сестра тощо), неодмінно повинні бути друзями, адже дружба стане основою міцних і довгих відносин, що дуже важливо для сім’ї. адже вірний друг – це вірне серце.

У підсумку варто сказати, що дружба – складова частина життя будь-якої людини. Він допомагає їй справлятися з труднощами, які неминуче з’являються на життєвому шляху, робить її життя яскравішим, насиченішим і веселішим!


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Вірний друг – друге серце”