Твір на тему: “Мій друг”

Кожна людина має потребу в друзях. Складно назвати всі ті ситуації, коли друзі можуть виручити або просто підтримати людину, саме в їхній компанії проведення часу є більш веселим, а іноді час прямо-таки пролітає непомітно. Деякі люди більш полюбляють великі компанії, де дружать з усіма одночасно, інші люди зазвичай спілкуються з кимось окремо і не мають багато друзів, не відвідуючи великих компаній. Як здається особисто мені, найбільш комфортно спілкуватися з одним або двома друзями, великі компанії, звичайно, припустимі час від часу, але не

можна дружити з великою кількістю людей одночасно, адже таким чином цінність дружби зменшується.

Загалом, друзів можна знайти багато де. Якщо говорити про молоді роки, зазвичай це відбувається в школі. Діти більш відкриті, ніж дорослі, а тому швидше знайомляться і знаходять спільну мову. Таким чином, в школі досить швидко знаходяться і друзі. Точно це ж стосується і мене – я познайомився зі своїм хорошим другом саме під час навчання. Основне, що нас об’єднує – можливість спілкуватися і інтерес до цього процесу. Спілкування – основа дружби, цьому спілкуванню сприяють загальні інтереси. Ми з моїм другом дійсно маємо

багато спільного – цікавимося спортом і комп’ютерними іграми, тому можемо поговорити про них, наприклад, на перерві. Якщо ж говорити про інших людей, можна додати, що крім школи завести друзів можна у вищому навчальному закладі та на роботі. Цілком зрозуміло, що такі місця скупчення людей сприяють знайомствам, тому найчастіше там і з’являються друзі.

Говорячи про мого друга, можна сказати, що він дійсно не тільки має зі мною багато спільного, а й доповнює мене в деякому сенсі. Далеко не завжди таке можливо, тому я ціную його допомогу. Приміром, він краще за мене володіє деякими шкільними предметами, а тому допомагає мені в них розібратися, якщо я сам цього не можу зробити. У той же час я більш соціальний і маю більше розвинені навички у спілкуванні, тому можу підказати йому, як краще було б до когось звернутися або вирішити те чи інше питання з іншими людьми.

Завжди існували люди, які практично ні з ким близько не дружать. До мене це не відноситься, але таких людей хочеться згадати, оскільки мені здається, що вони свідомо вибирають більш складне життя без друзів в якості своєрідного виклику для себе. Кожній людині дано пишатися чимось своїм. Мені здається, що люди, які спеціально не заводять друзів, роблять це, щоб бути повністю самостійними, незалежними і вирішувати свої проблеми самотужки. Вони також цілком заслуговують великої поваги та розуміння.


Зникає все а рідне слово вічне.
Твір на тему: “Мій друг”