Твір на тему: “Дружба як послуга”

Кожна людина у відповідь на питання “що таке дружба?” відповість різне. Навряд чи є на світі такі люди, які вкладають у це поняття абсолютно однаковий зміст. Втім, багато людей завжди вважали раніше і продовжують вважати сьогодні, що одним з елементів дружби є взаємодопомога, тобто будь-які дружні послуги. Існує й багато противників цього твердження, які вважають, що друзі потрібні тільки для розваг та спільного веселого проведення часу.

Говорячи про дружбу, не можна стверджувати, що існує будь-якої імператив або обов’язкові правила

поведінки. Друзі завжди в змозі поговорити і домовитися, як вони будуть проводити спільний час, і чи будуть допомагати один одному, надаючи в той же час будь-які послуги. Наприклад, багато хто вважає, що з друзями ділитися проблемами не потрібно, адже для цього існують професійні психологи, які отримують за це гроші. Інші навпаки міркують, що кращим психологом може бути тільки друг, якщо проводити з ним час в хорошій обстановці.

Особисто я вважаю, що дружбу дійсно можна вважати послугою. Але ця послуга повинна оплачуватися не грошима, а взаємністю. Коли людині погано і сумно, ніхто не зможе допомогти ій краще, ніж

близький і такий знайомий друг. Це може стосуватися не тільки психологічної допомоги, а й будь-якої іншої. Зрештою, наші співгромадяни далеко не завжди настільки добре заробляють, щоб забезпечувати собі можливість оплачувати взагалі все, що стосується життя. Іноді у людини з’являється необхідність у допомозі під час переїзду на нове місце, допомога в такому випадку також може бути проявом дружби. Звичайно, дуже важливо не забувати, що такі “дружні послуги” повинні найчастіше бути взаємними. Як правило, друзі не повинні зловживати допомогою один одного, але кожен окремий випадок взаємин між людьми індивідуальний і неповторний. У деяких випадках твій друг може часто потребувати допомоги, в той час як сам він ніколи не зможе відповісти тобі взаємністю. Але це не означає, що він цього не хоче. Цілком можливо, що у нього просто немає можливості у зв’язку з життєвими труднощами.

У світі існує багато послуг, але людина зазвичай сприймає послуги в якості чогось, за що необхідно платити грошима. Дружба ж – теж послуга, адже вона допомагає людині, але це специфічний вид послуги. Найчастіше за дружню послугу платять взаємністю, але іноді буває і так, що навіть цього не відбувається.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Дружба як послуга”