Твір на тему: “Вірний друг – це друге серце”

Дружба завжди була важливим елементом відносин між усіма людьми. Деякі вважають, що краще мати багато друзів, а хтось комфортно відчуває себе, спілкуючись з кількома або навіть з одним другом протягом тривалого часу. Дружба сама по собі може складатися з декількох компонентів: спільних інтересів, взаємодопомоги та спільного проведення часу, але найголовнішою складовою дружніх відносин між людьми є, напевно, вірність.

У сучасному світі існує занадто багато спокус. При бажанні людина може витрачати весь свій вільний час на спілкування практично

з ким завгодно завдяки, зокрема, розвитку інформаційних технологій. Водночас зросла роль матеріальних благ. Якщо у людини є гроші, вона зможе займатися всім тим, що їй цікаво і подобається мало не двадцять чотири години на добу. У цих обставинах заради грошей багато людей готові практично на будь-які дії, навіть на відмову від спілкування з власними друзями або їх зраду. У чому ж перевага справжньої дружби над матеріальними благами і всім тим, що вони можуть забезпечити? Чому вірного друга прийнято називати другим серцем?

Вся справа в тому, що в житті не буває постійною стабільності. Сприятлива ситуація може зіпсуватися,

людина може втратити все, в тому числі і роботу і всі ті вигоди, які у неї були в зв’язку з хорошим матеріальним становищем. А ось запити на нормальне життя нікуди не подінуться, це ж стосується і дружнього спілкування, адже саме воно доставляє багато приємних моментів. Що б не сталося в житті, вірний друг завжди підтримає і скаже саме ті слова, які необхідно сказати в тій чи іншій ситуації. Вірному другові зовсім байдуже твоє матеріальне становище і твоя здатність проводити час весело. Навіть у хвилини смутку і проблем він буде поруч, надаючи таку важливу підтримку. Часом життя буває жорстким і навіть безжалісним, а емоційні сили людини не безмежні. І саме в такі моменти може проявитися величезна сила дружби, вірний друг ніколи не кине в біді, він прийде на допомогу і дасть всю ту підтримку і відчуття другого серця.

Безумовно, кожна відповідальна людина повинна не тільки черпати дружню підтримку, а й давати свою. Вірність необхідно цінувати і відплачувати за неї своєю ще сильнішою вірністю. Справжні друзі, вірність яких не підлягає сумніву, зустрічаються дуже рідко, тому кожен, у кого є такий друг, повинен цінувати його і бути дуже вдячним долі.


Бен цитатна характеристика.
Твір на тему: “Вірний друг – це друге серце”