Твір на тему: “Духовна краса людини як умова гармонії світу. За новелою Ю. Яновського “Дитинство”

Дуже важливе місце в житті практично кожної людини займає таке приємне явище, як дружба. Що таке дружба? Як її розуміють люди і що загального можна знайти серед усіх думок про дружбу? Відповіді на всі ці питання знайти зовсім не так просто, адже люди та їх уявлення часом сильно відрізняються, а тому потрібно вміти знаходити щось спільне і проводити паралелі. Саме цим я і займуся в цьому творі, намагаючись відповісти на питання, що ж таке дружба.

Якщо ми візьмемо те, що нам добре знайоме, а саме дитинство, то зможемо з упевненістю дійти висновку,

що в дитинстві дружба – це, насамперед, взаємний інтерес, бажання провести час весело і безтурботно один з одним. Вся справа в тому, що у дітей не так багато проблем, а тому підтримувати і допомагати один одному дітям потрібно не настільки сильно, як дорослим. Дружба потрібна дітям для того, щоб веселитися, розважатися і радіти життю. Це абсолютно нормально, ми можемо бачити це кожен день.

Але ось по мірі дорослішання кожна людина, незалежно від своїх особистих якостей, починає висувати до дружби нові вимоги. Вся справа в тому, що рано чи пізно кожен стикається з певними проблемами. Людині іноді потрібна допомога.

І якщо це доросла людина, то, найімовірніше, що допомогти їй можуть тільки друзі, але не хто-небудь ще. Саме тому для дорослих дружба – це не тільки веселощі і розваги, але і можливість і готовність допомагати один одному, приходити на допомогу тоді, коли крім друзів ніхто не допоможе. Відмова допомагати в такому разі може бути ознакою швидкого закінчення дружби, тому що людина чекає допомоги від друзів.

Що стосується особисто мене, і мого власного розуміння дружби, то я вважаю, що це – універсальне явище, яке відповідає великій кількості потреб і бажань людини. Якщо вам просто сумно чи важко на душі, ви можете зустрітися і поспілкуватися з другом, і тоді вам стане набагато простіше і приємніше жити. Якщо у вас виникли проблеми, які в самоті вирішити неможливо, можна також звернутися до друга. Він напевно допоможе і підкаже, як краще вчинити. Хороші друзі завжди готові це зробити. Проте слід пам’ятати і про те, що за своєю природою дружба – це явище взаємне, тому завжди потрібно відповідати друзям тим самим і допомагати їм тоді, коли вони цього потребують.

Дружба – одне із самих чудових явищ у нашому житті. Завдяки дружбі творяться великі справи, а люди стають дійсно щасливими. Потрібно цінувати дружбу і своїх друзів. Втім, дуже рідко дружба триває все життя, і це теж надзвичайно важливо усвідомлювати.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Духовна краса людини як умова гармонії світу. За новелою Ю. Яновського “Дитинство”