Твір на тему: “Не за обличчя судіть, а за серце”

Не за обличчя судіть, а за серце. Це дуже популярний, а головне, вірний вираз. Адже це дійсно так. Коли ми вперше бачимо людину, ми звертаємо увагу на його зовнішній вигляд. А також на ті його якості, які він не приховує, або навіть “домальовує” собі.

Ми дивимося на те, як людина виглядає. Чи дорогий у нього одяг, чи якісний він, чи відкритий у нього вигляд… Ми дивимося на риси його обличчя – чи рівні вони, красиві і чисті. Ми дивимося на те, як людина рухається, на її ходу, жести, поставу, фігуру. Ми дивимося на поверхневий характер людини,

на його “обгортку”. Іншими словами, при першій зустрічі ми бачимо людей такими, якими вони хочуть нам здаватися.

Але, як правило, перше враження оманливе. Ні в якому разі не можна судити про людину, не пізнавши її гарненько. Часом хороші якості ховаються глибоко в душі. А іноді зовсім навпаки, людина виставляє свої кращі сторони на показ. І далеко не завжди під яскравою упаковкою ховається смачна начинка.

Рідко коли під дорогим одягом ховаються по-справжньому хороші якості, які важливі для спілкування і дружби. Без яких всі ці дорогі речі нічого не варті. Наприклад щирість, щедрість, доброта, вміння підтримати

словом чи ділом… Можна ще довго перераховувати.

Нажаль, люди забули, що є справжніми цінностями. Для деяких людей властиво мислити поверхнево. На мій погляд, цю саму “яскраву обгортку” потрібно заслужити. Взагалі, люди повинні бути тими, ким вони є насправді.

Особисто я люблю сміливі рішення. Я захоплююся оригінальними людьми, які мають фантазію. Я вважаю, що зовнішній образ людини повинен відображати її душу. Це має бути справжня частина тебе, а не обманка.

Не потрібно видавати себе за когось іншого, приписувати собі якості, яких немає насправді. Або навпаки, не потрібно засуджувати себе ні за що, “обростати” неіснуючими проблемами і вважати себе гірше за інших. Просто потрібно бути самими собою – це найголовніше. Кожна людина прекрасна і унікальна по-своєму. Треба тільки знайти в собі ту зірочку, яка буде виблискувати!

Коли ми знайомимося з новими людьми, то в першу чергу звертаємо увагу на зовнішній вигляд людини: як вона одягнена, як говорить, як поводиться. Якщо тобі щось не подобається в новому знайомому, то знайомство може і не перерости в товариство і дружбу.

З плином часу, часто спілкуючись, ми краще пізнаємо один одного. Стають зрозумілими причини вчинків, розкривається внутрішній світ людини. Адже тільки з часом можна дізнатися: чи добра людина, чи просто лицемірить, розумна вона чи хвалькувата. А коли ти цінуєш і поважаєш людину, то її зовнішній вигляд вже не має такого великого значення, як раніше.

Так давайте будемо намагатися, щоб наше обличчя не надто сильно відрізнялося від нас самих. Давайте будемо любити і приймати себе такими, якими ми є! Адже ми – це ми! І ми народжені саме такими!


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Не за обличчя судіть, а за серце”