Твір на тему: “Інтернет – ворог чи друг?”

Інтернет можна з упевненістю назвати одним з найбільш сучасних видатних винаходів. Перераховувати і називати те, чим настільки добрий інтернет, можна дуже довго і докладно, у нього просто безліч достоїнств і переваг. Втім, кожне нове явище завжди замінює старе. Отже, інтернет не тільки привніс щось нове в життя, але і чогось також його і позбавив. Саме з цієї причини питання про те, чи є інтернет другом або ворогом, можна називати вельми актуальним. Хотілося б відповісти на дане питання максимально чесно, цим я і займуся в даному творі.

Можна

сказати, що з появою інтернету проблема нудьги для людини була практично зведена до мінімуму. Тепер кожен з нас може ніколи сильно не нудьгувати. Інтернет дає можливість знайомитися з різними людьми з найвіддаленіших куточків світу, спілкуватися з ними, ділитися корисною інформацією і тим самим робити життя набагато цікавішим і приємнішим. Крім того, багато речей і дій стали завдяки інтернету набагато зручнішими, ніж були раніше. Приміром, тепер вам не потрібно кудись йти і купувати газети, бо в інтернеті все це можна прочитати. Немає також необхідності купувати фільми в магазинах – вони доступні онлайн. Як я вже говорив,
можна знайти практично будь-якого співрозмовника. Цілком зрозуміло, що спілкування через інтернет може бути не тільки розважальним і веселим, але і цілком серйозним, навіть науковим. Якщо тобі дійсно нема чим зайнятися, ти можеш зайти в інтернет, і твій час буде проведено само собою, без особливих проблем, неприємностей і труднощів.

Проте не все так однозначно. Вся справа в тому, що з’явилося дуже багато людей, для яких інтернет став справжньою заміною реальності. Тепер у цих людей немає необхідності спілкуватися з людьми в реальному житті – вони можуть зробити це з інтернеті. У великих любителів інтернету стало набагато менше потреби виходити на вулицю – вони можуть робити все, що їм потрібно, вдома, на самоті. Через це порушуються суспільні зв’язки, люди стають менш адаптованими в суспільстві і перестають потребувати фізичної присутності інших людей. Адже у людини є потреба в живому спілкуванні, коли ти бачиш і відчуваєш співрозмовника, що ніяк не забезпечується через інтернет. Зрештою, може виникнути справжня інтернет-залежність.

Я не думаю, що можна називати інтернет однозначним ворогом чи другом. До нього потрібно ставитися спокійно. Нерозумно відмовлятися від інтернету, адже так ти позбавиш себе безлічі можливостей. Але і ставати його рабом теж не можна – це безглуздо і марно. Потрібно вчитися жити в новому світі, повному нових інформаційних можливостей, так, щоб залишатися в повній мірі людиною.


Наскільки людині варто дослухатися.
Твір на тему: “Інтернет – ворог чи друг?”