Твір на тему: “Навіщо потрібна орфографія?”

Діти в школі, особливо учні молодших класів, завжди задаються питанням, для чого існує орфографія? Хто її взагалі придумав? Діти молодших класів схильні думати, що орфографія зовсім не потрібна. Як здавалося б їм на той момент, написане слово, хай воно хоч і міститиме орфографічні помилки, воно все одно буде зрозуміле для прочитання, і сенс його не поміняється ні в якій мірі.

Для чого роздумувати, яку букву слід правильно написати, наприклад, у слові “корова”, “а”, або “о”. Для чого вчити занудні правила, які дають знання про

правильне написання слів, тим більше що правил, що навчають орфографії, існує величезна кількість, а не одне.

Розуміючи, що навчання правильної орфографії неминуче, мріють учні про одне єдине правило орфографії, яке в одну мить змогло б навчити уникати орфографічних помилок. Тим більше що, навчаючи безліч правил, пропадає особистий час, який можна було використовувати, граючи з друзями в цікаві та розважальні ігри.

Старші учні, які вчаться на кілька класів вище, розуміють, що орфографія необхідна для того, щоб бути грамотною і освіченою людиною. Хоча колись, будучи в молодших класах, вони думали зовсім інакше, рівним рахунком

точно так, як і малюки молодших класів. Учні середніх класів вже розуміють, що до неуків у дорослому житті ставляться вельми несерйозно. Мабуть це відбувається тому, що діти середніх класів замислюються про майбутню професію, яка, можливо, буде представляти собою написання правильного тексту, і у зв’язку з браком знань їх можуть не прийняти на роботу.

Учні старших класів і випускники дають собі чіткий звіт, для чого потрібна орфографія. Вони розуміють, що правильне написання слів – це не тільки запорука успіху, який полягає в грамотності людини. Вони так само розуміють, що орфографія потрібна для того, що б не перекручувати слова, що б при написанні вони залишалися незмінні в тому вигляді, в якому вони насправді існують, а не прописувалися, так як звучать при розмовній мови, тому як розмовна мова досить часто не зберігає корінні слова.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Відгук на прочитану книгу українського письменника.
Твір на тему: “Навіщо потрібна орфографія?”