Твір на тему: “Навіщо потрібна орфографія?”

Діти в школі, особливо учні молодших класів, завжди задаються питанням, для чого існує орфографія? Хто її взагалі придумав? Діти молодших класів схильні думати, що орфографія зовсім не потрібна. Як здавалося б їм на той момент, написане слово, хай воно хоч і міститиме орфографічні помилки, воно все одно буде зрозуміле для прочитання, і сенс його не поміняється ні в якій мірі.

Для чого роздумувати, яку букву слід правильно написати, наприклад, у слові “корова”, “а”, або “о”. Для чого вчити занудні правила, які дають знання про

правильне написання слів, тим більше що правил, що навчають орфографії, існує величезна кількість, а не одне.

Розуміючи, що навчання правильної орфографії неминуче, мріють учні про одне єдине правило орфографії, яке в одну мить змогло б навчити уникати орфографічних помилок. Тим більше що, навчаючи безліч правил, пропадає особистий час, який можна було використовувати, граючи з друзями в цікаві та розважальні ігри.

Старші учні, які вчаться на кілька класів вище, розуміють, що орфографія необхідна для того, щоб бути грамотною і освіченою людиною. Хоча колись, будучи в молодших класах, вони думали зовсім інакше,

рівним рахунком точно так, як і малюки молодших класів. Учні середніх класів вже розуміють, що до неуків у дорослому житті ставляться вельми несерйозно. Мабуть це відбувається тому, що діти середніх класів замислюються про майбутню професію, яка, можливо, буде представляти собою написання правильного тексту, і у зв’язку з браком знань їх можуть не прийняти на роботу.

Учні старших класів і випускники дають собі чіткий звіт, для чого потрібна орфографія. Вони розуміють, що правильне написання слів – це не тільки запорука успіху, який полягає в грамотності людини. Вони так само розуміють, що орфографія потрібна для того, що б не перекручувати слова, що б при написанні вони залишалися незмінні в тому вигляді, в якому вони насправді існують, а не прописувалися, так як звучать при розмовній мови, тому як розмовна мова досить часто не зберігає корінні слова.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Навіщо потрібна орфографія?”