Твір на тему: “Чи потрібна нам романтична спадщина минулого?”

Для становлення гідної особистості повноцінного члена сучасного суспільства велике значення має ставлення людини до минулого свого народу та знання історичного і культурного розвитку своєї країна з давніх часів. Пишатися минулим своєї батьківщини, перейматися його проблемами, з гідністю продовжувати справи своїх предків, або, навпаки, аби соромитися того, що народився на цій землі – ось питання, яке повинно змусити кожного з нас над ним замислитися, питання, в якому полягає особистий вибір кожного з нас, як громадянина.

Одним з найголовнішим

чинником пробудження національної свідомості в усі часи була культурна та літературна спадщина народу, а її романтична складова допомагає якомога краще зрозуміти те, що залишили нам наші талановиті предки.

Історію рідної країни та її романтичну спадщину треба знати і вивчати, бо без цих знань неможливо творити сучасне і майбутнє своєї батьківщини, неможливо робити це, не повторюючи помилок своїх попередників. Також не можливо формувати сучасне суспільство і його моральні цінності, наповнювати людські душі почуттям прекрасного та вірним розумінням доброго та поганого. Незважаючи на те, що історія українського

народу була в усі часи занадто кривавою, саме романтична складова національної культури і літератури допомагає побачити все прекрасне, що зберегли для своїх нащадків видатні митці минулого.

Душа наших співвітчизників виснажилася за довгі століття змагання за право існування, за право вільного життя. Завдяки романтиці, присутній у творах більшості українських письменників, у творах художників і композиторів, нашим сучасникам вдалося не втратити дух щирості і доброти, дух життя, а не байдужого існування. Природна потреба людини заглянути в глибину нашого минулого диктується необхідністю збагнути те, що відбувалося у стародавні часи, збагнути сенс життя свого народу, знайти в цьому житті надихаючі і живі цінності, створені нашими предками. Бо надбання нашого народу – це не просто нагромадження фактів історії, які достатньо складно зрозуміти звичайній людині, це романтика боротьби за свій добробут і за своє щастя. Це та життєстверджуюча святиня, до якої ми знову і знову звертаємося перед тим, як вирушати у чергову путь нових соціальних перетворень. Романтична спадщина минулого нам дуже потрібна, бо це прорахунки і досягнення наших предків, які завжди були і назавжди залишаться підмурком культурного та духовного розвитку українського народу.


Твір мій улюблений мультфільм.
Твір на тему: “Чи потрібна нам романтична спадщина минулого?”