Твір на тему: “Чи потрібна акція милосердя у наш час?”

Милосердя можна з упевненістю назвати однією з кращих якостей, що має людина. У ньому укладено все хороше. Милосердя – це добрі вчинки. Не всі люди рівні й однакові, у декого життя складається не найкращим чином. Але це зовсім не означає, що таких людей потрібно уникати або ігнорувати. Милосердя – це своєрідна допомога з боку тих, у кого все в житті склалося добре, по відношенню тих, у кого склалося не найкращим чином. Так допомогти може тільки людина людині. Інші живі істоти не знають категорію милосердя так, як її знаємо ми.

Акція милосердя

в наш час не менш актуальна, ніж коли-небудь раніше. Хіба можна сказати, що в сучасному світі страждає менше людей, ніж коли-небудь і де-небудь раніше? Звичайно, так сказати не можна. Сучасний світ технологічно розвинений, але абсолютно нерозвинений соціально. Більшість людей сприймають життя як боротьбу, у якій переможений зазвичай зобов’язаний загинути і перестати існувати. Правдиве і справжнє милосердя часто підміняється звичайною ввічливістю. Потрібно розуміти, що таке ввічливість і милосердя. Якщо людина допомагає тільки словом, то це не більше ніж ввічливість. Милосердя – воно завжди діяльне, воно
означає якісь вчинки, які здійснює людина. Акція милосердя і є подібним вчинком. Під час неї люди збираються, щоб допомогти іншим. Вони роблять це добровільно і безоплатно, не чекаючи нічого у відповідь. Це і є справжнє милосердя.

Чесно кажучи, питання про те, чи потрібна акція милосердя в нинішній час я вважають не зовсім адекватними. Хіба життя сьогодні стала набагато кращим, ніж вона була раніше? Особливо це стосується України, де через безвідповідальну владу рівень життя знизився у багато разів. У нас зараз особливо важливе милосердя. В нинішніх умовах, коли коштів ледь вистачає на харчування та оплату житла, а багато людей просто приречені на смерть через неможливість купити собі ліки, милосердя стає особливо актуальним. І якщо люди не будуть проводити акції милосердя, просто так допомагати один одному і тому подібне, то багато хто просто не виживе.

Акції милосердя завжди була актуальні. Але в нинішній час вони набагато актуальніші, ніж коли-небудь раніше. Життя в Україні останнім часом погіршилася радикально. Багато людей просто не виживуть в нових умовах. Акції милосердя – це саме те, що може допомогти. Кожен з нас може бути милосерднішим, всі разом ми повинні організовувати такі акції. Можливо, завдяки всьому цьому чиєсь життя буде врятоване.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Чи потрібна акція милосердя у наш час?”