Твір-роздум: “Навіщо мені планшет”

У сучасному світі без комп’ютера як без рук. Це все одно, що їсти суп виделкою – повільно і некомфортно. Homosapiens XXI століття повинен бути не тільки розумним, але й комунікабельним. Таке чудо техніки, як планшет, зараз не є чимось обмеженим у плані виробництва. Він має безліч функцій, які покращать, полегшать і зроблять моє життя, життя сучасного учня, більш зручним і мобільним.

Планшет мені потрібен, в першу чергу, для навчання. Він простий у використанні, тому і зручний для отримання будь-яких знань. Ця річ зручна і не займає багато місця,

а завдяки компактності планшетом можна користуватися де завгодно. Оскільки я користуюся стаціонарним персональним комп’ютером і у мене поки що немає можливості придбати планшет, я вважаю, що маю менші можливості для роботи з інформацією. Звичайно ж, будь-який персональний комп’ютер дає багато можливостей для роботи, але він, на мою думку, є меншими в порівнянні з планшетом.

З таким портативним пристроєм я отримаю можливості для більш зручного розповсюдження і пошуку інформації, яка мені необхідна в навчанні. У майбутньому я стану студенткою, зараз я учениця школи. Тому необхідні підручники я б змогла зберігати

в такому планшетному комп’ютері. Я думаю це зручніше, ніж носити 5-7 книг у портфелі.

Маючи планшетний комп’ютер я зможу користуватися ним персонально, і всі турботи, пов’язані з незручностями в користуванні домашнім персональним комп’ютером, зникнуть. Планшет значно полегшить мою роботу над дослідженнями, доповідями і семінарами в майбутньому. А зараз я буду мати можливість доступу до нової версії програмного забезпечення, яке надасть планшетний комп’ютер, тому що до цих пір працювала з Microsoft Office 2003-2007. Я призер олімпіад з інформаційних технологій, тому така річ в майбутньому і тепер, коли я планую пов’язати свою професію з інформаційними технологіями, мені просто необхідний планшет. Новітні технології – це крок вперед, крок у майбутнє!


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір-роздум: “Навіщо мені планшет”