Твір на тему: “Людям потрібна пам’ять про пережите”

Не дарма багато людей говорять про те, що історичну науку необхідно вчити з тієї причини, що таке вивчення може гарантувати або хоча б показати, що помилки минулого допускати не можна. Історія містить безліч прикладів певних дій і подій, які, безумовно, можуть бути корисними для майбутнього. Це може бути сказано про історію долі певної людини або про час в житті певного народу або держави. Історична пам’ять не повинна слабшати, вона повинна залишатися у свідомості сучасників.

Велика проблем багатьох народів у тому, що вони забувають, що

відбувалося з ними в минулому. Втім, в цьому немає нічого дивного, адже кожне наступне покоління вважає себе більш розумним і грамотним, ніж попереднє, а тому настільки впевнено дивиться в майбутнє. Але якщо згадати історію, такої впевненості, звичайно, помітно зменшиться, і не без грунтовної на те причини. Існування народу має певний цикл. Якщо взяти український народ, то можна згадати, що його основні проблеми в основному полягали в тому, що лідери нашого народу ніколи не могли нормально домовитися, що призводило до постійних конфліктів, якими користувалася інша сторона, яка потім встановлювала власну владу. Варто зазначити,
що проблеми між лідерами українського патріотичного руху в основному виникали через те, що багато людей в цьому русі просто не могли домовитися, знайти щось спільне, ніби вони й не любили свою країну зовсім. Звичайно, це дуже погано, а тому про це потрібно пам’ятати. Якщо український народ буде справді, реально пам’ятати про це, він, швидше за все, уникне аналогічної долі своїх предків. Втім, поки що не видно, щоб хтось реально про це пам’ятав. Сьогодні складається впевнене враження, що лайка між патріотичними лідерами – це норма життя і ознака великої демократії. Насправді це невірно, і майбутнє це підтвердить.

Крім історичної пам’яті народу, яка повинна зберігатися усіма людьми спільно, також повинна бути і пам’ять звичайних обивателів, які вчиняють у своєму житті ті чи інші дії. Як правило, звичайна людина щось робить, помиляється, а потім забуває про свою помилку. Це неправильно. Людина не повинна забувати те, що з нею відбувається, тому що це приведе її до повторення власних помилок. Вона повинна пам’ятати про свої проблеми і переживання, тільки в такому випадку можливий хоч якийсь успіх у житті.

Цілі народи повинні пам’ятати про пережите, це допоможе уникнути проблем у майбутньому. Кожна окрема людина має пам’ятати про власні помилки теж, бо відсутність такої пам’яті може зіграти з такою людиною надзвичайно злий жарт в її майбутньому.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Біблія найвідоміша книга у світі.
Твір на тему: “Людям потрібна пам’ять про пережите”