Твір на тему: “День матері”

Мати, мама, матуся, скільки спогадів, скільки хороших, добрих і найсвітліших спогадів пов’язано з тобою. Все дитинство кожної дитини пов’язане з його мамою, саме вона була першою найближчою людиною для дитини. Думається, що з самого народження і протягом усього життя мама залишається найбільш близькою для своєї дитини людиною. Кожною дрібницею, будь гіркотою і образою дитина завжди ділиться із мамою, адже їй можна довіряти – вона не образить, зрозуміє і обов’язково допоможе. Мама сприймається дитиною, як рішення будь-якої проблеми.

Що б не сталося, маленькі син або дочка біжать за допомогою саме до неї. Вони малі, але вже розуміють, що мама допоможе.

Але життя ніколи не стоїть на місці. Всі діти дорослішають, залишають рідний дім і починають рідше бачитися з мамою. З одного боку, це логічно і послідовно, адже кожна людина будує своє власне життя у відповідності зі своїми бажаннями і прагненням, але, з іншого боку, мами дуже сильно сумують за своїми дітьми. Незалежно від віку своєї дитини, мама відчуває свою відповідальність за неї. Почуття відповідальності поряд із сильною любов’ю – ось те, що відчувають усі матері. Тому діти практично ніколи

не покидають думки мами, вона постійно про них думає. Якщо у дитини трапляється проблема, а мама не може допомогти, вона не знаходить собі місця і сильно страждає.

Кожен і син кожна дочка повинні бути вдячні матері за все, що вона робить. На жаль, дорослі діти займаються однією лише своєю життя, а діти маленькі часом бувають надмірно егоїстичні через свій юний вік. Вони не можуть повноцінно подякувати своїм мамам, не можуть бути з ними щодня, іноді вони навіть не можуть допомогти мамі, коли така допомога вкрай необхідна. Це дуже сумно, але тут нічого вдіяти не можна – таке життя. Мінімальне, що можуть зробити діти – приділити час рідній неньці хоча б в її день – в День матері. Держава і чиновники розуміють роль і високу важливість сім’ї в структурі суспільства, саме тому вони заснували цей день. У День матері всі діти, які б вони не були – маленькі або дорослі – повинні бути з мамою, повинні її радувати і намагатися зробити хоча б один відсоток з того, що робить чи робила мама для них.

День матері – хороше сімейне свято, яке не дає людям забути про важливість сімейних цінностей у житті людини. У цей день необхідно оточити маму турботою і любов’ю, віддячити за всі її турботи і показати її важливість.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “День матері”