Твір на тему: “Чому люди вдома тримають котів?”

Як відомо, людина дуже близька з багатьма тваринами. Та близькість ця пов’язана не тільки з тим, що тварини можуть бути джерелом продуктів харчування і давати іншу користь, але і з іншими факторами. Підтвердженням тому є той факт, що люди утримують тварин не тільки в хліві або іншому обмеженому приміщенні на селі, але й в міських квартирах. Як відомо, в будинку люди іноді тримають собак і дуже часто – котів. Яка ж причина цього?

Немає ніякого сумніву, що раніше коти існували для того, щоб ловити мишей. Приручити мишу неможливо, вона звичайний

шкідник, який псує майно людей. А ось кіт – це зовсім інша справа. Кота приручити дуже просто, він швидко звикає до людини, яку знає, практично не боїться людини і готовий з нею повноцінно дружити. Раніше коти використовувалися саме для того, щоб ловити мишей. Сьогодні вони іноді використовуються для цієї ж мети, але тільки в приватних заміських будинках, адже ні про яких мишей в багатоквартирних будинках не може бути й мови. В квартирах люди тримають котів тому, що так веселіше жити, набагато веселіше. Кіт являє собою дуже безпосередню тварину, з ним ніколи не буває нудно. Кіт об’єднує деякі риси. З одного боку, його не
можна назвати аж надто розумним, а тому іноді його можна дуже весело обдурити. У той же час кіт не є дурним, а тому людині весело з ним, адже потрібно прикладати якісь зусилля. З котом можна багато грати, розважатися, займатися іншими речами. Крім того, не варто скидати з рахунків і той факт, що людині необхідний хтось, про кого людина дбатиме, це така внутрішня потреба. Звісно, дбати можна і про цю цікаву і веселу тварину. Звичайно, кіт вимагає і відповідального ставлення, особливого догляду. За котом необхідно прибирати, його потрібно годувати і вичісувати, час від часу кота потрібно мити. Втім, всі ці турботи вартують усіх тих вигод, які надаються котом. З ним весело, цікаво, кота дуже люблять діти. Завдяки спілкуванню з котом діти розуміють, що в житті завжди є місце для турботи, догляду тощо. Діти стають більш відповідальним, якщо ростуть поруч з домашніми тваринами.

Думається, що мною було названо досить багато причин, чому люди утримують кота. Кіт став настільки домашньою істотою, що деякі породи просто втратили можливість жити на вулиці, у них це не виходить і вони просто не виживають. Саме тому потрібно дбати про тих котів, які існують на вулиці, іноді їм потрібна людська допомога або догляд. Кіт – це не іграшка. Іноді з ним можна пограти, але робити це потрібно серйозно і відповідально, тому що в іншому випадку тварина може сильно постраждати.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Твір на тему життя без любові не життя а існування.
Твір на тему: “Чому люди вдома тримають котів?”