Твір на тему: “Що я найбільш ціную і що зневажаю в Роксолані”

Читаючи твори українських і закордонних авторів, можна натрапити на багато цікавого, в тому числі і на дуже цікаві особистості і персоналії. У творі Осипа Назарука під назвою “Роксоляна” ключове місце займає саме головна героїня з усіма її достоїнствами і недоліками. У цьому творі розповідається, як ця молода дівчина зіткнулася з майже непереборними проблемами, але все ж змогла в кінцевому підсумку з ними впоратися. Особливість Роксолани у тому, що вона просто не може не викликати жодних емоцій. У когось вона викличе захоплення, але будуть

і ті, хто відчуває по відношенню до Роксолани виключно зневагу. Якщо говорити особисто про мене, то у мене образ цієї дівчини викликав і те, і інше.

Хоча, звичайно, поваги Роксолана викликає набагато більше. Будучи звичайною українською дівчиною молодого віку, Роксолана зовсім не мала практично ніякого життєвого досвіду. Основне, що про неї можна сказати – це те, що вона мала надзвичайно красиву зовнішність і дивовижний дух, який просто неможливо зламати. Саме за рахунок цих якостей дівчина змогла справити на султана настільки сильне враження, що він вирішив зробити її своєю дружиною. Більш того, султан ні

разу не пошкодував про своє рішення. У його житті було багато справ і проблем, він ніяк не міг встигнути впоратися зі всіма характерними для свого поста функціями, тому йому був вкрай необхідний хороший і розумний помічник, який міг би замінити його у важкій ситуації. Роксолана стала такою людиною, іноді вона повністю перебирала на себе повноваження по управлінню державою, і це в неї вийшло не гірше, ніж у самого султана. Крім того, Роксолана викликає повагу і тому, що вона не зіпсувалася, не стала огидною людиною через влади і зберегла вірність своїй рідній православній вірі.

Втім, незважаючи на те, що автор намагався зробити цю героїню просто ідеальною, особисто у мене є приводи і недолюблювати її. Насправді, на її місці інший міг би повести себе і по-іншому. Роксолана стала ефективною правителькою тієї держави, яке було для її рідної України справжнім ворогом. Вона могла б пожертвувати собою і не стає його правителькою, не використавши свої здібності на те, щоб підвищувати репутацію ворожої країни. Виходячи з цього можна зробити висновок, що для дівчини були характерні честолюбство і може бути навіть марнославство. Ці людські якості зовсім не є добрими, позитивними їх не вважаю і я. Все це дозволяє сказати, що в Роксолані було і щось таке, за що її можна не любити.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Що я найбільш ціную і що зневажаю в Роксолані”