Твір на тему: “Звернення до матері”

Найголовнішою людиною в житті кожного з нас є мама. Ми народжуємося абсолютно безпорадними і такими, які не можуть забезпечити собі нормальне життя або інше існування. Без мами дитина практично позбавлена шансу на виживання, у неї немає можливості впоратися з усіма своїми проблемами самостійно. Все це говорить про те, що присутність мами дуже важлива, вона є невід’ємною частиною щасливого дитинства для кожної людини. У той же час далеко не завжди ми може в достатній мірі віддячити людини, яка так багато зробила для нас. Зовсім не завжди мама

отримує від дітей те, чого вона заслуговує роками турботи та піклування. З цієї причини до мами потрібно звертатися по-особливому.

Я дуже люблю свою маму, я бажаю їй справжнього добра і щастя. В той же час я розумію, що її щастя багато в чому залежить від того, як йдуть справи у мене. Щоб порадувати свою маму, я намагаюся вчитися якомога краще, я хочу стати справжнім фахівцем або професіоналом, щоб мати можливість надавати їй всіляку підтримку, коли вона постаріє. Я знаю, що моя мама мене дуже любить, а тому буде хотіти мене бачити. Я обіцяю їй, що ніколи не покину її, не піду чи не поїду занадто далеко від неї. Я буду намагатися

робити все для того, щоб моя мама знала, що я поруч, що вона може подивитися на мене, поговорити зі мною і все тому подібне. Як би не розвивалося моє життя, з якими обставинами я б не стикався, дуже важливо не забувати маму. Найгірше і найнеприємніше для неї – це забуття. Мені дуже шкода тих матерів, від яких пішли діти і які стали повністю забутими. Ні одна мама такого не заслуговує.

Я пам’ятаю, що мама зробила для мене. Я пам’ятаю, наскільки безглуздим і слабким я був у дитинстві, скільки помилок я міг зробити, якби поруч зі мною не було такої мудрої і доброї людини, яка бажає мені тільки добра і намагається застерегти мене від усього поганого і від усіх потенційних ворогів. Яка б проблема у мене виникла, я завжди міг звернутися до мами, адже я знав, що вона не відвернеться від мене, не відмовиться мені допомагати і зробить все, щоб у мене все було добре. Вона цінує мене сильніше за все, я повинен відповідати їй взаємністю.

Кожна мама, якою б вона не була і яким би характером вони не володіла, заслуговує самого доброго і хорошого ставлення. Я радий, що у мене є така гарна мама, яка так багато для мене робить, по-справжньому піклується про мене і всім своїм виглядом дає зрозуміти, що я не самотній у цьому світі, що завжди є людина, яка готова мені допомогти і надати всіляке сприяння в будь-якій діяльності. В той же час я розумію, що повинна бути взаємність і з мого боку. Мама повинна відчувати, що я люблю і що я ніколи не залишу її, будучи завжди поруч і в тому стані, щоб допомогти.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Обов'язок перед батьківщиною.
Твір на тему: “Звернення до матері”