Твір на тему: “Моя країна – Україна”

Патріотизм – надзвичайно важливе явище, в особливості, якщо мова йде про складні часи в державі. Здавалося б, сучасна людина надмірно стурбована собою, власними проблемами і переживаннями, але є такі моменти, коли все це необхідно відкинути убік, адже ніщо не має значення, якщо у тебе немає нормальної країни для проживання. Існує безліч прикладів того, як країна впливає на людину, які зміни в негативну чи позитивну сторону можуть відбутися у житті кожної людини, якщо якісь перетворення відбуваються в країні.

Втім, деякі люди вважають за

краще розірвати власний зв’язок зі своєю рідною країною. У сучасному світі зробити це не так складно, як було колись раніше. Сьогодні переїхати в іншу країну набагато простіше, якщо ти вартуєш чогось як фахівець. Якщо ти в чомусь розбираєшся, вмієш принести користь іншим людям, ти, звичайно, без особливих проблем зможе виїхати, знайти роботу в іншій країні, якщо у власній країні у тебе щось не виходить. Багато людей приймають саме таке рішення, тому що для них найголовніше – це їх власне особисте життя, вдача для себе і своїх родичів, дітей. Не можна судити цих людей, особливо в сьогоднішньому ліберальному світі,
який з кожним роком стає все вільніше.

Але про себе я можу сказати, що рідну землю я залишити не зможу, адже моя країна – це Україна. Більше того, я не просто не залишу рідну землю, у мене ніколи не виникне відповідного бажання. Я люблю Україну, тому що я тут народився і виріс. Природа моєї улюбленої України прекрасна, країна величезна, і вся вона наповнена чудовими людьми, в компанії яких завжди приємно і добре. Україна – це великий дім для кожного українця, адже всі ми можемо знайти тут щось своє, рідне. Я вважаю своїм невід’ємним обов’язком працювати на благо батьківщини, тому що вона створила мене таким, яким я є. Завдяки батьківщині я став таким, який я є – з усіма перевагами і недоліками. Саме з цієї причини я вважаю, що реалізуватися повним чином я зможу тільки тут, а не де-небудь ще.

Яка б думка не панувала в суспільній свідомості, а я знаю, що багато хто мріє виїхати з України, я ніколи не зможу цього зробити. Я люблю свою країну, я впевнений, що зможу реалізуватися повною мірою тільки тут. Звичайно, для цього доведеться докласти чимало зусиль, але людина повинна докладати зусилля по життю, це підносить людину. Я просто не можу уявити своє життя без України і українців, а тому буду жити тут завжди і зроблю все для того, щоб і мої нащадки жили в Україні.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Моя країна – Україна”