Що я найбільше ціную у своєму другові?

Друг – це людина, яку ми знаємо, любимо та довіряємо. Ми можемо знати та нам може подобатись людина, що є розумною, яка володіє почуттям гумору, але ми не зможемо вважати його другом, якщо він не буде вірним та надійним. Мабуть, усім відомий знаменитий роман Віктора Гюго, Нотр-Дам де Парі (Собор Паризької Богоматері), і мабуть усі хотіли б мати такого друга, як Квазімодо. Хоча він потворний, ця людина має добре серце та дуже вірну вдачу. Він, здається, може бути відданим будь-кому, хто в свою чергу, проявить до нього доброту. Навіть якщо хтось, кого

ми знаємо, не має почуття гумору, або не є досить розумним, він все ще може бути нашим другом, тому що він є людиною, якій ми можемо довіряти.

Іншою причиною, зрозумілою для кожної людини є те, що другом може бути людина, на яку ми можемо покластися. Він готовий вислухати нас, підтримає та співчуватиме нам, коли нам це буде потрібно. “Друзі пізнаються в біді”. Друг – це людина, якій ми можемо довіряти свої почуття та думки і не боятися, що він нас зрадить. Важко уявити, що хтось буде ділитися своїми думками з людиною, яка, згодом буде поширюватися зміст їх розмов всім іншим.

Звичайно, як розум, так і почуття гумору

є також важливими якостями друга. Друг, який є розумним, дотепним та гострим на язик, може дати нам здорову та раціональну пораду, коли у нас є проблеми, нам буде приємно проводити разом час, це додасть азарту у наше життя. Але для мене, найважливішою якістю гарного друга є надійність.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Що я найбільше ціную у своєму другові?