Твір на тему: “Найбільш брутальні порушення прав людини в минулому і в наш час”

Проблема прав людини в сучасному світі є, напевно, найголовнішою. Існує величезна кількість міжнародних організацій, які займаються правами людини, деякі з наймогутніших країн світу визнають в якості пріоритетного розвитку всього світового співтовариства мету, яка полягає у поширенні всіх прав людини в усьому світі. Але права людини та їх порушення не в усі часи були однаковими. Колись вони порушувалися в більшій мірі, колись у меншій, але і сьогодні вони теж порушуються, хоча, здавалося б, держави вже настільки розвинені, що такого порушення

цілком могло б і не бути.

Говорячи про минулі часи, варто зауважити, що чим давніші часи ми будемо розглядати, тим більша кількість прав людини порушувалось. На самих ранніх етапах розвитку людства людей нерідко просто безправно позбавляли здоров’я і життя, причому не тільки під час воєн, але і за результатами цивільного життя. Величезні, просто тектонічні зміни у сфері прав людини послідували після Другої Світової Війни. Саме під час цієї війни німецько-фашистські сили продемонстрували справжню зневагу і навіть цинізм по відношенню до прав людини. Так, порушення ці стосувалися ворогів Рейху, але, тим не менш,

здійснювати їх було просто неприпустимо. Наприклад, фашисти створювали концентраційні табори, де тримали своїх військовополонених, ставили жорстокі експерименти над їх здоров’ям, могли стратити без суду і слідства та багато іншого. На щастя, людство, особливо та її частина, яку прийнято відносити до європейської цивілізації, зрозуміло свою помилку і після завершення цієї жахливої??війни дещо змінило підходи, визначивши в якості свого основного пріоритету розвиток прав людини.

Втім, не можна сказати, що в сучасному світі права людини зовсім не порушуються. На жаль, такі порушення, навіть самі брутальні із них, мають місце. Для прикладу можна взяти країни, де основною і державною релігією є іслам. У тих країнах брутально порушуються права жінок, точніше, жінки просто позбавлені величезної кількості прав. У деяких випадках за ті чи інші дії їх можуть просто-напросто вбити і не понести за це ніякого покарання. Але не варто думати, що проблема стосується лише цих держав. Деякі права людини, такі як свобода віросповідання, право на життя, право на оплачувану працю і деякі інші порушуються навіть у тих країнах, які в нашому суспільстві прийнято називати демократичними. Наприклад, у Сполучених Штатах Америки все ще практикують смертну кару в деяких штатах. Що це, якщо не брутальне порушення права людини на життя, яке було даровано людині Господом?

Прикладів порушення прав людини в історичній ретроспективі було безліч, але варто розуміти, що ті права, які тоді порушувалися, в ті часи все ще не були загальновизнаними. Якщо говорити про сучасність, теж можна відзначити, що права людини порушуються, але специфіка цих порушень носити переважно географічний характер.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Найбільш брутальні порушення прав людини в минулому і в наш час”