Твір на тему: “Мій рідний Київ – красень над Дніпром”

Всі з нас люблять свої міста, міста, в яких ми народилися. Однак далеко не всі міста однаково гарні. Одна справа пишатися власною приналежністю до міста Києва, інша справа – пишатися своїм походженням з якогось провінційного села. З упевненістю можу заявити, що особисто мені дуже сильно пощастило – я народився саме в Києві. Про моє місто можна міркувати годинами – воно одне з найкращих у світі, а в моєму серці – так і взагалі неперевершене. Спробувати викласти всю свою любов до Києва у форматі звичайного невеликого твору досить складно,

але я спробую це зробити.

Чому ж я так люблю саме своє місто, а не яке-небудь ще? У мене була можливість побувати в інших містах країни і світу, серед них досить багато дуже красивих і таких, що справляють найкраще враження міст. Але я завжди розумів, що найкрасивішим для мене є саме Київ. У ньому красиво все. Але особливо впадає в очі те, що це місто стоїть на річці Дніпро. Я дуже часто ходжу до Дніпра. Іноді це можна зробити на Подолі або Оболоні, де є упорядкована набережна. Деякі віддають перевагу поєднувати приємне з корисним, відвідуючи Дніпро на Славутичі, щоб помилуватися його красою і навіть скупатися. Дніпро

– невід’ємна частина Києва. Наша влада повинна робити все для того, щоб відвідування цієї річки стало найбільш цікавим і приємним заняттям для всіх киян без винятку, а також для туристів та інших гостей міста.

Але Київ, звичайно, хороший не тільки наявністю в ньому цієї великої річки, є й інші особливості. Варто відзначити, що переглянути весь Київ просто нереально – в ньому так багато різних визначних пам’яток і вкрай цікавих місць для людини. Можна прогулятися вуличками історичного старого міста – Подолу. Крім того, також можна відвідати релігійні місця і святині, якими повниться місто Київ. Якщо людина шукає розваг і веселощів, Київ теж має безліч закладів і постійних заходів для приємного проведення часу. Думається, кожен новий відвідувач Києва по-новому бачить це місто і по-справжньому закохується в нього.

Помилково вважати, що я люблю Київ тільки тому, що він є для мене рідним містом. Насправді, причин любити і по-особливому до нього ставитися існує справжня безліч. Кожен рік мені вдається знайти в Києві щось нове і цікаве для себе. Хочеться вірити, що наше місто буде розвиватися в правильному напрямку – поряд з корисними нововведеннями буде поважатися і історична складова міста.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Мій рідний Київ – красень над Дніпром”