Твір на тему: “Кожна людина є трішки Дон Кіхотом”

Нерідко під час прочитання того чи іншого твору у читача виникає природне бажання провести аналогії між особистістю головного героя твору і своєю власною особистістю. Це бажання пояснюється дуже просто. По-перше, у всіх книгах пишуть про таких людей, якими являємося ми з вами, винятком можна називати напевно тільки книги фантастичного жанру. По-друге, кожен автор і сам хоче знайти відгук у душі читача, а тому описує своїх героїв такими, якими їх хотів побачити сам читач. Все це дозволяє з упевненістю говорити про те, що існують такі персонажі

творів, які надзвичайно схожі на нас, один з таких персонажів показаний нам у творі Мігеля Сервантеса під назвою “Хитромудрий ідальго Дон Кіхот Ламанчський”.

Головний герой цього твору Дон Кіхот завжди хотів зробити так, як йому здавалося найкраще. Він втручався в хід навколишнього життя, до кінця не знаючи і розуміючи, чим обумовлений її певний хід. Дон Кіхот втручався в неї сміло, відважно, щоб зробити те, що він вважав вкрай необхідним і важливим. Часто зробити це йому вдавалося, от тільки результат був незадовільним. Вся проблема була в тому, що в результаті його дій ніхто не міг подякувати Дон Кіхоту, адже все ставало

набагато гірше, ніж було. Так, герой втручався в хід подій, який і йому, і навіть читачам здається несправедливим і нечесним, але після цього втручання все ставало ще гірше. Я думаю, що автор таким чином хотів показати читачеві, що далеко не завжди варто намагатися виправити існуючу в світі несправедливість, адже, можливо, вона і є природним ходом речей.

Думаю, що дійсно можна сміливо говорити про те, що кожен з нас є хоча б на якусь частину Дон Кіхотом. Пояснюється це дуже просто. Кожна людина хоче не просто жити, а покращувати світ навколо себе, робити його більш приємним місцем для життя. З цієї причини людина іноді втручається не в свою справу, щоб навести там порядок. Але в результаті вона тільки погіршує ситуацію і робить її ще гірше через своє незнання і невігластво. І так відбувається практично з кожним, адже всі ми вчиняє образливі помилки протягом свого життя. Тому у всіх нас є щось від Дона Кіхота.

Далеко не завжди можна провести аналогії між читачем і головним героєм твору, але іноді зробити це все-таки вдається. Такий випадок показаний Мігелем Сервантесом в його романі про Дон Кіхота. Цей старий втручався в чужі справи і всі постійно псував, таке ж можна сказати і про кожного з нас.


Міні твір комп'ютер в моєму житті.
Твір на тему: “Кожна людина є трішки Дон Кіхотом”