Твір на тему: “Що я можу зробити сьогодні для свого завтра?”

Дуже часто можна стати свідком того, як люди шкодують про своє минуле, про те, що щось не було зроблено або виконано. Як правило, такий жаль дійсно має під собою підстави. Базис будь-якого успіху закладається задовго до того, як цей успіх дійсно з’являється. Не буває занадто швидкого успіху без тривалої підготовки, старання і ефективного подолання всіх перепон на шляху до успіху. З цієї причини людина повинна замислюватися про те, що вона може зробити сьогодні для того, щоб завтра їй стало набагато краще жити.

Звичайно, ця проблема стосується

всіх людей, в тому числі і особисто мене. Так само я замислююся про те, що я можу зробити сьогодні, щоб завтрашній день був для мене більш успішним. Комплекс таких дій в моєму віці, насправді, цілком очевидний. По-перше, необхідно добре вчитися. Нехай багато людей кажуть, що навчання в школі далеко не завжди стає запорукою успіху в майбутньому, але все-таки деякі важливі істини в школі дізнатися можна. В школі людина знаходиться в колективі, конкурує з однокласниками, намагається бути краще, ніж вони. Все це також буде чекати людину і в подальшому житті – у вищому навчальному закладі та на роботі. Крім того, не варто
забувати і про саме навчання. Необхідно навчитися швидко і ефективно здобувати знання, щоб потім використовувати їх при потребі. Всі люди, про який б колектив не йшла мова, воліють бачити поруч із собою ерудованих, кмітливих і розумних людей. Щоб бути таким, потрібно мати знання, а для цього, відповідно, потрібно вчитися і отримувати всі ці знання. Тому так важливо добре вчитися. Крім того, я думаю, що для майбутнього дуже важливо берегти здоров’я з молодих років. Неуважне ставлення до свого здоров’я може стати причиною хворобливості в зрілому віці. Хворобливість стане проблемою не тільки для самої людини, але і для тих, хто її оточує. Тому, щоб не створювати проблем ні самому собі, ні своїм близьким людям, надзвичайно важливо берегти здоров’я з молодих років. Є й інші дії, які могли б стати корисними в майбутньому, але по-моєму вони значно менш важливі, ніж ті, які я описав раніше.

Як багатьом з нас добре відомо, основа будь-якого успіху закладається в молодому віці. В молодості формується характер і основні базові принципи людини, відбувається ще декілька надзвичайно важливих кроків. Втім, я переконаний, що саме головне, що можна зробити сьогодні для власного завтра – це добре вчитися і берегти власне здоров’я. Саме два ці дії можуть стати базовими для того, щоб зробити зрілий вік людини більш успішним і продуктивним з усіх точок зору.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Що я можу зробити сьогодні для свого завтра?”