Твір на тему: “Мій батько”

Роль батька, точно так само, як і роль матері в житті дитини перебільшити вкрай складно. Кожна мати і кожен батько володіють одним з найсильніших інстинктів на Землі – батьківським інстинктом. Зазвичай люди говорять виключно про існування материнського інстинкту і применшують значення батька в житті дитини, зводячи це значення переважно до матеріального забезпечення. Але нещодавно в одній з телепередач я почув про авторитетне наукове дослідження, згідно з результатами якого батьківський інстинкт нітрохи не слабший материнського за умови,

що батько в достатній мірі спілкується з дитиною. Це наштовхнуло мене на певні думки, я подумав про свого батька і взаємини з ним, і в підсумку погодився з таким результатом дослідження.

Мій батько в усі часи був для мене найкращим прикладом. Він є спокійним і розважливим, являючи практично повну протилежність емоційної матері. У самому ранньому дитинстві я більше спілкувався з матір’ю і тому іноді не розумів батька, але в певному віці на мене ніби звалилася купа інформації, і я зрозумів, що він завжди був правий. Життя – дуже складна річ, її ніколи не можна розуміти, використовуючи емоції. Кожну дрібницю

необхідно обмірковувати і лише потім приймати зважене рішення. Поспіх у прийнятті рішень допустимий лише тоді, коли для такого рішення обмежений час. У всіх інших випадках необхідно гарненько подумати і тільки потім зробити. Крім цього, моєму батькові також властива рішучість. Коли обдумане рішення вже прийнято, сумніви можуть тільки перешкодити його реалізації. Необхідно відкидати всі сумніви і робити те, що вирішив. Також моєму батькові притаманне бажання контролювати ситуацію навколо себе. Особисто мені здається, що це навіть не придбана якість, а вроджена, оскільки я рідко помічаю її в людях. Полягає вона в тому, що йому неспокійно і не по собі, якщо він не знає, де його рідні, чим займаються і як у них справи. Цю якість я поки не перейняв. Зате мені вдалося добре засвоїти корисність такої людської якості, як правдивість. Одного разу, коли я по дрібниці обманув свого батька, він про це дізнався і дуже спокійно і зрозуміло пояснив мені, що набагато краще завжди говорити правду, адже брехунів, по-перше, ніхто не поважає, а по-друге, обманути іншого означає обманути самого себе, а з собою потрібно завжди бути чесним.

Мій батько робив багато гідних вчинків і завжди був для мене відмінним прикладом. Завдяки тому, що він завжди давав найкращі поради і допомагав мені при виникненні проблем і складнощів, я можу сказати, що він мене дійсно дуже любить. Як би складно не складалися мої життєві обставини, я завжди уявляю, як би вчинив на моєму місці батько.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Мій батько”