Твір на тему: “Батько і син в майбутньому за твором Дж. Олдріджа”

Твір Джорджа Олдріджа під назвою “Останній дюйм” – це унікальне драматичне літературне творіння, яке вражає читача до самої глибини його душі. У ньому описана страшна історія батька і сина, яка, проте, закінчилася набагато краще, ніж могла закінчитися. Обидва вижили, але зробили важливі висновки для свого подальшого життя. Як же ця спільна страшна історія життя відбилася на Бені і Деві? Що про них можна сказати в майбутньому?

Іноді, щоб зрозуміти щось важливе, людині потрібно щось втратити. Батько, описаний в даному творі, чоловік

по імені Бен, мав у своєму житті багато всього. Він був найуспішнішим пілотом, користувався повагою у колег і звичайних людей. Проте деякі сфери його життя були ним проігноровані, причому абсолютно марно. Зокрема, Бен приділяв мало уваги своєму синові, мало спілкувався з ним, не цікавився, як йдуть справи у самого рідного і близького хлопця. Дійсно, іноді дітям і батькам складно знайти спільну мову, адже ці люди належать до різних поколінь. Але і намагатися її шукати просто необхідно, адже це є справжньою запорукою щасливого дитинства і правильного розвитку дитини. Наприкінці твору описано, що Бен багато що переосмислив
і вирішив приділяти більше часу своєму Деві.

Я думаю, що майбутнє в обох цих людей досить яскраве і насичене. Насамперед тому, що обидва вони знайшли те, що їм дійсно потрібно. Деві нарешті знайшов люблячого і уважного батька. Бен тепер буде тепер не просто батьком, він буде активною і діяльною людиною, яка буде робити абсолютно все для того, щоб зробити життя свого сина більш цікавим, корисним і насиченим. У Деві, відповідно, буде більш щасливе дитинство. Цілком ймовірно, що і часи зрілості у Деві теж будуть хорошими, тому що у нього є схильність до того, щоб бути пілотом, а батько, в свою чергу, зможе йому в цьому допомогти.

Та й у Бена майбутнє буде в цілому хорошим. Так, він втратив руку. Зате він зберіг своє життя і знайшов правильні життєві орієнтири, а саме зрозумів, що найголовніше в його житті – це син. Думається, Бен зможе навчити Деві всьому найкращому. Цілком імовірно, що його активна участь допоможе хлопцю стати професійним пілотом, перейняти досвід свого батька і, таким чином, влаштувати своє професійне життя так, як потрібно. В цілому я вважаю, незважаючи на всі серйозні наслідки, цей страшний випадок пішов на користь як Деві, так і Бену. Хочеться вірити, що у обох з них буде хороше майбутнє.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Батько і син в майбутньому за твором Дж. Олдріджа”