Твір на тему: “Чи цілеспрямована я людина?”

Кожна людина прагне домогтися чогось у житті. Проживання життя без мети, без призначення – це порожньо і безглуздо, ніхто не хоче так жити. Але для досягнення мети, для становлення успішною людиною і для задоволення власних амбіцій необхідно володіти певними людськими якостями. Якостей таких досить багато, однією з них є цілеспрямованість. З цієї причини кожна амбітна людина, як, наприклад, я, часто замислюється про те, чи достатньо вона цілеспрямована для повноцінного задоволення власних амбіцій.

Аналізуючи власний характер, життєві

вчинки і події в моєму житті, я не можу дати однозначної відповіді на питання, чи є я цілеспрямованою людиною. З одного боку, за своє все ще коротке життя я іноді дійсно домагався успіху, попередньо поставивши собі таку мету. Наприклад, я одного разу поставив собі мету добре вчитися, оскільки я вважаю, що основа знань, які може дати школа, завжди допомагає впродовж життя і здатна посприяти моєму подальшому професійному та особистому успіху. І домігся цієї цілі, тому варто сказати, що з цієї причини я можу вважати себе людиною цілеспрямованою. У той же час були і такі дії, вчинити які я не зміг, не зміг домогтися чогось. Втім,
заради свого виправдання я вважаю за необхідне сказати, що, коли я чогось сильно хотів, але у мене не виходило, я не ставив собі цілі чогось добитися, а просто бажав цього. Тому не можна сказати з упевненістю, що у своєму житті я не досягав цілей. Поки що, на даний момент, основною моєю метою є гарне навчання, причому не з точки зору отриманих оцінок, а з точки зору отриманих знань. Завдяки отриманим знанням я планую розширити сферу для постановки своїх цілей і подальшого досягнення великого успіху в житті. Я думаю, що при постановці цілей дуже важливо враховувати обставини, в яких живуть люди. По-перше, навряд чи варто усвідомлено ставити цілі, яких неможливо досягти. По-друге, важливо вміти правильно розрахувати термін для досягнення цілей. Якщо це не буде зроблено, людина, швидше за все, не зможе нічого добитися, тим самим лише зіпсує собі настрій і самопочуття.

Підбиваючи підсумки, я можу сказати, що в цілому я цілеспрямована людина. Звичайно, в моєму віці навряд чи можна ставити собі надмірно складні для виконання цілі. Я поставив для себе мету добре вчитися, тобто отримувати всі необхідні для мене сьогодні знання. І я з цією ціллю справляюся.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Чи цілеспрямована я людина?”