Твір на тему “Знову відкриваю “Кобзаря”

У кожної людини напевно є книга, до якої вона звертається найчастіше. Зрозуміти це дуже просто, оскільки кожна книга містить певні ідеї, які може використовувати людина. У деяких випадках книги містять не просто ідею, але навіть і мудрість, якою можна керуватися в житті. Як відомо, книг було написано вже дуже багато, тому вибір для себе кращої книги досить широкий. Особисто я перечитав вже велику кількість книг і однозначно можу сказати, що більш інших мені подобається збірка віршів Тараса Григоровича Шевченка “Кобзар”.

Кобзар – настільки

знаменитий і славний збірник віршів, що навіть його автора, самого Тараса Григоровича Шевченка, прозвали в народі кобзарем. Ця збірка включає вісім творів, зокрема: “Тополя”, “Катерина”, “Перебендя”, “К. Основ’яненко”, “Тарасова ніч”, “Іван Підкова”, “Думи мої, думи мої, горе мені з вами”, “Думка” (“Нащо мені чорні брови”). Всі ці видатні поетичні твори включають різноманітні думки автора про абсолютно різні сферах життя. Мудрість поетичних образів, викладених думками Тараса Шевченка, вражає буквально до самої глибини душі. Під час мого першого прочитання цієї
збірки я лише знайомився з творчістю Тараса Шевченка. До цього я багато про нього чув і вже знав, що він вважається одним з найвидатніших українців, саме його внесок у державність України багато хто вважає величезною і визначальною. Після першого прочитання я був дійсно вражений, адже все те, що я раніше лише чув про Тараса Шевченка і його творчість, наповнилося сенсом і дійсно вразило мене. Я зрозумів, що поеми збірки “Кобзар” містять відповіді на більшість питань буття, а це в свою чергу означає, що цим збірником можна буде користуватися і надалі. Так і сталося. Тепер, що б не сталося в моєму житті, з якими б труднощами я ні зіткнувся, я знову і знову відкриваю “Кобзаря” і шукаю там відповіді на всі питання. Найважливіше, що я знаходжу ці відповіді. Мудрість, вкладена Тарасом Григоровичем Шевченком у його поеми, справді діє, вона нерідко допомагала мені вирішити практичні проблеми, які виникали в моєму житті.

Відповіді на всі складні питання людини вже знайдені, потрібно лише знати, де їх прочитати. Кожна людина індивідуальна, тому вона повинна сама визначити, яку книгу вона готова використовувати. Я вже визначився, для мене цією книгою є “Кобзар” Тараса Шевченка. Він містить багато корисної інформації, яка не тільки інтелектуально збагачує людину, але і допомагає їй в повсякденному житті.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему “Знову відкриваю “Кобзаря”