Твір на тему: “Казкова країна нашого майбутнього”

Завжди цікаво подумати про майбутнє, уявити, яким воно буде – важким, простим, яскравим або просто казковим. Так склалося, що людина у своїй фантазії зазвичай хоче уявити щось, що найприємніше для неї. Діти та інші аналогічні категорії населення хочуть вірити в казку, а тому і країну власного життя в майбутньому представляють саме як казку. Я не є винятком з цього надзвичайно цікавого правила. Я хочу вірити в те, що майбутнє буде справді казковим, що воно буде сповнене приємними подіями та речами, що всі люди, які населяють Україну, стануть по-справжньому

щасливими.

В такі складні історичні моменти для країни, які існують сьогодні, хочеться вірити в казку по-особливому, в більшій мірі, ніж коли-небудь раніше. Це обумовлено відразу низкою різних факторів. По-перше, я думаю, що багато людей з сучасної України просто дуже втомилися, особливо в останні кілька місяців. Більша частина населення країни живе в постійній напрузі, в передчутті війни або будь-яких інших бойових дій. Звичайно, ніхто не хоче війни і не хоче вмирати, але що поробиш, якщо політики вирішили інакше? Залишається тільки жити і сподіватися на щось краще, на зміну ситуації хоча б у найближчому майбутньому.

Саме тому багато сучасних людей починають вірити у казку. Причому не в ту казку, до яких ми звикли з книг, а до звичайного життя, яке в умовах сьогоднішнього світу вже представляється просто казковою.

Напевно багато хто з нас хотів б не чекати бойових дій та війни, а просто кожен день займатися своєю справою. Хтось би ходив на роботу, заробляв гроші для себе і своїх близьких, хтось вчився б і складав плани на своє майбутнє, вільний час при цьому весело проводячи в компанії близьких людей. Сьогодні люди позбавлені цього почуття спокою і безпеки. Всі ми перебуваємо під надзвичайною емоційною напругою, наслідки якої можуть бути дуже поганими для кожного з нас. А ось звичайне і спокійне життя і здається для нас казкою. Але насправді воно практично недосяжне в сучасних умовах.

Сумно і неприємно, коли нормальне і спокійне майбутнє для звичайної країни здається казкою. Але варто звикнути до цього. Наш український край через справи нечесних, безпринципних і безвідповідальних політиків занурюється в жахливі умови і обставини на довгі-довгі роки. Я не думаю, що ми чи наші сучасники коли-небудь зможемо жити повноцінно і щасливо. Велика смута настала в Україні, під час неї багато не те, що не стануть щасливими, а просто не виживуть. Саме тому про звичайне, спокійне життя, яке було всього кілька місяців тому, можна мріяти як про повноцінну казку.


Книжка в моєму житті.
Твір на тему: “Казкова країна нашого майбутнього”