Твір на тему: “Моя країна”

Власна країна грає найважливішу роль в житті кожної людини. Іноді багатьом з нас здається, що ми є частиною невеликої спільноти – сім’ї чи друзів. Але, насправді, ми в повній мірі належимо до нашої країни, відчуваємо всі переваги і недоліки, які у цієї країни є. Країна невіддільна від своїх жителів і знаходиться з ними в постійному і нерозривному зв’язку. Що об’єднує мене з моєю країною в особливості? Які переваги і недоліки хотілося б відзначити в першу чергу?

Насамперед, необхідно відзначити, що наша країна, Україна, надзвичайно

розвинена і різноманітна з багатьох точок зору. Вона включає безліч різних регіонів, мешканці яких цілком можуть мати відмінний один від одного менталітет. У той же час існує певна єдина спільність, яка робить нас всіх схожим та цілим народом – українцями. Саме в цьому і криється основна перевага життя в нашій країні. Яким би ви не були, незалежно від ваших традицій, переконань і уподобань, ви завжди залишаєтеся українцем, і до вас будуть ставитися як до повноцінного громадянина нашої країни з усіма притаманними правами і обов’язками. Це зведе до мінімуму можливість неповаги, утисків і інших видів дискримінаційного
ставлення, адже українці дуже терпимі до всіх тих, хто на них не схожий. Ще однією істотною перевагою моєї країни є те, що у неї дуже хороші перспективи. У нас є все для успіху, включаючи відмінне географічне положення, вихід до моря, можливості транзиту і закінчуючи працьовитим народом, який готовий працювати на благо себе і своєї країни. Ось тільки успіху у країни, на жаль, поки що немає. Але це можна виправити.

Які ж причини того, що моя країна ще не стала такою, якою заслуговує бути? Нинішня причина – війна, і всі розуміють негативні наслідки цього явища. Крім того, певні з наших переваг стають недоліками. Наприклад, географічне положення між двома великими міжнародними союзами, які розуміють стратегічну важливість України і прагнуть привернути її на свою сторону. Втім, думається, що вирішення цих проблем не за горами. Тільки от яким воно буде?

Моя країна Україна має безліч переваг і недоліків, при цьому рівень і якість життя в ній залишають бажати кращого. Думається, що вирішення всіх українських проблем полягає в тому, що Україна повинна стати кращою, сильнішою, ефективнішою з усіх точок зору і без звертання за допомогою до інших. Лише в цьому випадку ми зможемо реально досягти успіху і побудувати дійсно гарну і зручну держава для всіх нас.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Моя країна”