Твір на тему: “Вірю в майбутнє твоє, Україно”

Віра – це особливе явище, і далеко не кожна людина розуміє, що це таке. Слід відрізняти віру від раціональної переконаності. В той час як знання або прогноз грунтується на якихось аргументах і фактах, віра не потребує якихось доказів і підтверджень. Вона цінна сама по собі. Більш того, якщо у вас є аргументи на користь чогось, ви вже не можете в це просто вірити, ви це знаєте. Віра ніколи не має потреби в доказах. В якості прикладу можна взяти віру в Бога. Якщо Бог спуститься на Землю, то вірити в нього вже не потрібно буде, адже всім стане зрозуміло,

що він існує.

А тепер стосовно України. На жаль, в сучасну Україну можна тільки вірити, сподіватися на краще найближчим часом просто неможливо. Усі ми бачимо, до чого призвели безвідповідальні дії і вчинки українських правителів – наша країна зруйнована, вона просто в руїнах. У нас війна, економічна криза, така, якої ще ніколи не було. В сучасній Україні ще не було так погано, як зараз. Можна було б сказати, що Україна вже на дні, але завжди може бути гірше, і прикладом цьому для всіх регіонів служить схід країни. Ніхто із політиків чи громадських діячів не може чітко і розумно пояснити, донести до громадян, чому і як конкретно

Україна буде виходити з цього складного становища і вирішувати всі ці величезні проблеми, які у нас існують. В кращому випадку ми можемо почути тисячу обіцянок, які ніхто навіть не збирається виконувати, як і завжди раніше. Ймовірно, що аргументів у даному питанні взагалі не існує в природі. Точно так само шляхів для виходу з кризи теж немає. У підсумку країну чекають ще більші жертви, радикальне скорочення населення. Ймовірно, що економічне зростання, а воно коли-небудь все ж таки станеться, буде пов’язане з істотним кількісним скороченням жителів України.

Саме тому в сучасну Україну і її майбутнє можна тільки вірити. Ніяких розумних аргументів на користь того, що все в Україні буде добре, просто не існує в природі. Можна сподіватися на Бога, помолитися, попросити пробачення за всі помилки, які допускали багато українців останнім часом. Бути може, Бог простить, Україна вирішить свої проблеми і стане хоча б такою ж, якою вона була деякий час тому. Дуже хочеться в це вірити, але це всього лише казка, виконати яку в реальності просто неможливо. Однак будемо вірити, адже більше нічого не залишається.

Віра займає важливе місце в житті людини. Завдяки вірі людина може залишатися оптимістом навіть у найскладніші моменти життя, сподіватися на краще майбутнє, навіть коли на нього абсолютно немає шансів. Саме така ситуація існує сьогодні в Україні. Будемо вірити в майбутнє України, я вірю в майбутнє цієї країни.


Твір на тему родинно побутові пісні.
Твір на тему: “Вірю в майбутнє твоє, Україно”