Твір на тему: “Україна – єдина країна”

В історії існування кожної держави бувають дуже кризові моменти, коли на кону стоїть дуже багато. Щось подібне трапляється і зараз, і мова йде про рідну для всіх нас країну – про Україну. Всі ми бачимо, яка складна ситуація склалася в Україні в даний момент – наша країна втратила один з найбільш важливих регіонів, Крим, триває дуже нестабільна ситуація також і на території іншого життєво важливого регіону країни – Донбасу. Все це чинить дуже серйозний вплив на Україну в цілому, і ми не можемо знати, чи триватимуть ці проблеми ще довго або

обмежаться тим, що є зараз. Від всього цього безпосередньо залежить і можливість збереження цілісності і єдності нашої країни.

Втім, можна сказати, що ще далеко не все втрачено. Так, проблеми є, і їх треба вирішувати, але в таких обставинах життєво важливо вибирати правильні рішення, які б сприяли зміцненню нашої єдності і ні в якому разі не порушували його. Що ж можна зробити зараз? Які рішення можна запропонувати? Здається, що зараз саме той час, коли наша країна має потребу в широкому національному діалозі, до якого мають бути залучені представники різних регіонів, соціальних класів та інших категорій. В рамках

цього широкого національного діалогу необхідно ретельно обговорити поточні проблеми української державності і все те, що може порушити єдність нашої країни. Зокрема, якою повинна бути форма правління в Україні? Як повинні виглядати органи державної влади? Яким чином буде відбуватися їх формування? І лише думка більшої частини українського народу, їх повноважних представників, може давати тверду впевненість у тому, що Україна єдина, і може гарантувати збереження єдності країни в майбутньому.

Для збереження єдності нашої країни слід чітко розуміти, що в даний час Україна повністю позбавлена якої-небудь національної еліти. В Україні немає таких особистостей чи груп людей, які користуються довірою з боку всього суспільства без винятку. Є ті, хто називають себе елітою, але всі вони не представляють український народ, а інтереси зарубіжних урядів і організацій, що тільки реалізують власні інтереси і нічого більше. Саме тому повна демократія, прислухання до людей, враховування їх думок може стати шляхом до збереження реальної, а не фіктивної єдності країни.

Україна є прекрасною країною, збереження її єдності важливо для всіх нас, але слід пам’ятати, що тут живуть абсолютно різні люди. Нав’язування своєї думки, своїх переконань і уподобань в Україні буде абсолютно неефективним і не дасть нічого хорошого. Тільки вислуховування всіх і врахування їх інтересів дозволить нам зберегти єдину країну.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Україна – єдина країна”