Твір на тему: “Зустріч з вовками”

Багато людей бояться побачити хижу тварину у своєму житті, особливо це стосується такого звіра як вовк. Вовки – це дуже небезпечні тварини, які інколи зустрічаються людям в лісах та інших природних місцях. Побачити вовка – досить страшно і небезпечно, в той же час багато людей розповідали свої історії про те, як вони бачили вовка, зустрічалися з ним лицем до лиця, але в кінцевому підсумку нічого страшного з ними не траплялося, а вовк просто тікав у глибину лісу. Слухаючи ці історії, я б ніколи не міг подумати, що одного разу і сам опинюся в

ситуації, де мені належить зустрітися з вовком лицем до лиця. Але одного разу таке все-таки відбулося.

Я розумію, що це дивне захоплення, але я дуже люблю гуляти по лісі вночі. Проведення часу в нічному лісі – це просто незабутня пригода. Надзвичайно цікаво знаходиться в нічному лісі, тому що, коли навколо панує не світло, а темрява, всі інші, крім зорового відчуття, суттєво загострюються. Тобто, людина, яка багато чого не бачить, набагато краще чує, відчуває запахи і дотик до власної шкірі лісових рослин. І це дає неповторне відчуття, яке просто неможливо зіставити або порівняти з будь-яким з інших почуттів. Я дуже люблю це почуття,

тому дуже часто відвідую ліс вночі. Особливо мені подобається робити це влітку, коли природа оживає, все навколо цвіте, пахне і звучить особливою музикою.

Одного разу, одним прекрасним літом, я знову вийшов у ліс посеред ночі. Ліс, в якому я тоді був, знайомий мені чудово і досконало. З цієї причини я зайшов досить далеко, не боячись при цьому загубитися і не знайти виходу. Варто сказати, що я звик до звуку нічного лісу ще раніше, тобто я приблизно знав, які звуки видає природа навколо тощо. Також варто зауважити, що ще жодного разу за час своїх прогулянок я не зустрічав диких тварин. Я йшов по лісі в шортах, і я відчув, як по моїй голій нозі пройшлося щось вовняне, як собака. Я дістав телефон, посвітив трохи вперед і побачив перед собою зморщену морду вовка. Я прекрасно зміг відрізнити вовка від собаки, і зрозумів, що то був саме вовк, а не яка-небудь інша тварина. Але, як тільки я висвітлив вовчу морду, тварина, мабуть, злякався і втекла вглиб лісу. Це сталося так швидко, що я навіть не встиг злякатися. Після цього я теж розвернувся і з дивними почуттями відправився на вихід з лісу.

Насправді, така зустріч з вовком не справила якогось особливого впливу на мою долю. Так, це досить небезпечна тварина, але перетин з нею у лісі не приніс мені будь-яких неприємностей. Більше того, я продовжую регулярно виходити в ліс в тих же місцях абсолютно без страху. І якщо навіть я знову зустрінуся з вовком – так тому і бути.


Твір на тему вічні цінності у творах довженка.
Твір на тему: “Зустріч з вовками”