Твір на тему: “Я – випускник школи, з чим іду у життя”

Життя кожної людини можна умовно поділити на кілька етапів. Одним з перших, але аж ніяк не найменш важливих з цих етапів є отримання освіти в школі. Незважаючи на те, що за навчання в школі школярам не платять і очевидної користі в умовах капіталістичного світу і споживчого суспільства, на перший погляд, немає, якщо розглянути проблему докладніше, можна виявити дещо інший сенс.

Вся справа в тому, що в школі закладається певний базис, міцна основа для майбутнього розвитку людини. Зокрема, школяр повинен пізнати і на практиці випробувати ідею

про те, що все життя створено для того, щоб отримувати все нові і нові знання про життя та всесвіт в цілому. Щоденна праця як на шкільних заняттях, так і над домашніми завданнями вдома повинна показати молодій людині, що ніщо не стає доступним просто так, при цьому, результат завжди виправдовує вкладені сил і весь труд, який довелося пройти. Як правило, усвідомлення всіх цих істин приходить лише у випускних класах, тим не менш, це не так і пізно, якщо подумати про це більш ретельно. Випускники шкіл повинні мати достатній багаж для того, щоб набагато більш впевнено навчатися у вищих навчальних закладах, бути готовим до
деяких підвищених навантажень і труднощів, які їх чекають у вузах. Крім того, шкільна освіта, як освіта базова, зачіпає всі аспекти життя людей, що дозволяє їм бути розумнішими в цілому, тобто витягати користь для себе протягом усього життя.

Я теж фактично підходжу до свого випуску зі школи, і в мене є кілька висновків, які слід зробити. Перш за все, я хочу сказати, що ті знання, які я отримав в школі, дійсно дозволяють мені почувати себе набагато впевненіше, ніж коли-небудь раніше. З чим це пов’язано? Думається, що в основному з тим, що мені дійсно пощастило з вчителями, які не просто добре викладають свої предмети, але ще й вміють пробудити в людині достатній інтерес, мотивувати школяра стати краще, розумніше та ефективніше, ніж коли-небудь раніше. Звичайно, я рано усвідомив, що шкільна освіта – це дуже міцний і якісний базис, який завжди зможе бути корисним протягом усього життя. Зрозуміло, навчання в школі також дає відчути, що вчитися – це надзвичайно цікаво, тому цим можна займатися ще дуже багато років.

Я почуваю себе надзвичайно впевнено після навчання в школі і пишаюся тим, що я випускник. Вірю, що завдяки шкільним знанням у мене все вийде і надалі.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Я – випускник школи, з чим іду у життя”