Відгук на книгу Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц»

Маленький хлопчик із золотим волоссям, який живе гам, на далекій планетіі і тільки інколи з’являється на Землі, як хочеться зустрітися з тобою! Ти герой моєї улюбленої книжки, яку можна назвати джерелом добра і справжньої мудрості.

Як схвилювала мене чудова казка про тебе! І всміхнешся, і засумуєш, коли читаєш книгу Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц». А головне – замислишся над світом людей: дітей і дорослих.

На жаль, життя багатьох дорослих одноманітне, сіре, вони перестають вірити в чудо, в казку, радіти квітці, яскравому

метелику. А як би було прекрасно, коли б у душі кожного дорослого бринів веселий сміх Маленького принца.

Маленький принц чудовий, чесний, Світлий хлопчик. Його основний закон: ти завжди відповідаєш за тих, кого приручив. Кожного ранку він, як добрий і турботливий хазяїн, порядкує на Своїй планеті, викорчовує маленькі баобаби, щоб зло не знищило його планету, щоб зло не перемогло добро.

Особливо мене схвилювали роздуми письменника про дружбу. Дружити – це завжди відчувати голос серця, приносити радість іншій людині, оберігати її, довіряти їй.

Письменник і читач по-справжньому вірять, що Маленький принц повернеться на землю, розкриє їм свої секрети, і тоді забудуться сварки, припиняться війни. Мир і злагода запанують на нашій планеті.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Відгук на книгу Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц»