Твір-Мініатюра по казці Антуана де Сент-Екзюпері “Маленький принц”

Маленький принц, подорожуючи по планетах, зустрічається з дивними істотами. Вони займаються дивними речами, що не мають ніякого змісту. Один уважає зірки, не пам’ятаючи, як вони називаються, потім пише на папірці їхня кількість, кладе в сейф і вважає, що володіє ними.

Іншої п’є, щоб забути, що йому соромно, що він п’є. Третій уважає, що він географ, але ніде не буває, а про далекі краї знає по слухах. Дорослі люди читають цю смутну казку, але чи дійсно вони розуміють її? Адже й вони роблять тисячі речей, що не мають змісту, а вважають їх нескінченно

важливими

Серед дивних персонажів єдиний, хто викликає співчуття в Маленького принца – це ліхтарник. Усього-Те справ у нього – запалювати ліхтар на заході й гасити зі світанком.

Але через те, що планета його обертається усе швидше, день і ніч тривають усього кілька митей, і ліхтарник не встигає відпочити, оглянутися. Він те запалює, то гасить свій ліхтар. Чи божевільний він? Може бути. Але він не може піти, не може кинути свою справу. Хоча воно втратило всякий зміст. Спочатку це здається смішним, ненормальним, наслідком звички й небажанням щось змінити у своєму житті. Але потім замислюєшся: а може, є такі непомітні ліхтарники, які продовжують трудитися без мети й без надії?


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір-Мініатюра по казці Антуана де Сент-Екзюпері “Маленький принц”