Мудрі поради від Маленького принца Антуана де Сент-Екзюпері

Притча Антуана де Сент-Екзюпері “Маленький принц” мені сподобалася тому, що я теж, як і французький письменник, хочу бути льотчиком. Сент-Екс (так звали його друзі) був дуже сміливим пілотом, він ніколи не кидав товаришів у небезпеці. Усі твори, які написав Екзюпері, про льотчиків. Я прочитав тільки “Маленького принца”, але хочу прочитати й інші.

Казка “Маленький принц” дуже повчальна. На перший погляд, усе просто. Але в кожному розділі є якісь мудрі поради. Вони філософські, бо мають декілька значень.

На першім астероїді

жив король. Від нього я записав таку мудру пораду: “Від кожного треба вимагати тільки те, що він може зробити”. Ще мені сподобалися вислови: “Лише серце добре бачить. Найголовнішого не побачиш очима”. Лис відкрив Маленькому принцу просту таємницю: “Ти назавжди береш на себе відповідальність за тих, кого приручив”. Маленький принц, побував на різних планетах. Він побачив, що скрізь є щось добре та щось погане. Маленький хлопчик сумував за своєю квіткою, бо він сам її виростив, вона була для нього рідною. Його планета – це його батьківщина. Кожен має жити там, де народився, і берегти свій дім, свою планету.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Кого із сучасників я вважаю сучасною людиною.
Мудрі поради від Маленького принца Антуана де Сент-Екзюпері