Твір на тему: “Які людські якості потрібні молоді в сучасному світі?”

Про яке би суспільство не довелося вести мову в будь-якому з них молодь посідає особливе місце, нехарактерне іншим категоріям людей. Але чи можна сказати, що різні суспільства, в тому числі і по мірі свого історичного розвитку, висувають все нові вимоги до молодих людей? Я думаю, що це цілком можливо. В якості прикладу можна з упевненістю привести сучасну Україну. У такому випадку ми можемо помітити, що до сучасних молодих українців також можна пред’явити деякі вимоги в цьому плані.

Я думаю, що сучасним молодим українцям слід вчитися бути

витриманими, терплячими і критично налаштованими по відношенню до всього навколишнього світу. Як би добре багато людей не ставилися до тих змін, які прийшли в нашу країну, ми повинні розуміти, що життя краще не стало. А це означає, що зміни повинні продовжитися, ситуація повинна розвиватися, а не стояти на місці. Молоді люди повинні мати відкритий розум і свідомість, вміти критично оцінювати навколишню дійсність і розглядати її як поле своєї майбутньої діяльності, а не просто місце, де можна прожити свої роки. Крім того, та емоційність, яка сьогодні існує, теж навряд чи може бути названою чимось дійсно гарним і корисним. Надмірно
емоційні люди втрачають можливість міркувати тверезо і критично, вони стають заручниками своїх хибних переконань, а тому приречені допускати все нові і нові помилки. Терпіння ж має проявлятися в тому, що молодь повинна враховувати свої інтереси, але в той же час розуміти, що для кожної справи є відповідний час, який потрібно використовувати з користю.

Враховуючи і беручи до уваги все сказане вище, ми також повинні визнати, що молодь завжди повинна залишатися собою. Вміння веселитися, радіти життю, шукати позитив і нові можливості – це те, що відрізняє молодих людей від усіх наступних за ними поколінь. Не потрібно боятися отримувати від життя радість і задоволення. Іноді саме молоді роки служать тим самим часом, який є самим радісним, приємним і таким, що приносить задоволення. Коли людина дорослішає, у її житті з’являються нові проблеми, можливо, якісь неприємності тощо, що позбавляє її можливості насолоджуватися своїм життям так, як раніше. Тому потрібно користуватися для всього цього тільки своєю молодістю – ця приємна пора вже ніколи не повториться.

Молодість – золотий час для будь-якої людини. У той час як сучасним молодим людям слід бути критичними, стриманими і добре вчитися, їм також не слід забувати, що вони, молодь, повинні отримувати від життя якомога більше позитиву, адже молодість тільки одна.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Твір мій друг дік сенд.
Твір на тему: “Які людські якості потрібні молоді в сучасному світі?”