Твір на тему: “Чи загрожує чума сучасному світу?”

Читаючи про всі ті жахи хвороби під назвою чума, які описував у своєму романі Альбер Камю, багато хто напевно замислюється і, бути може, навіть лякається опинитися в ситуації або місті, де почалася епідемія цієї страшної хвороби. Детальні описи чуми від Камю, який розповідає про її жахливі прояви і виразки, що з’являються на людському тілі, про ті страждання, з якими стикається кожен хворий, можуть справити надзвичайно лячне враження на будь-яку людину, яка читає книгу.

Але навряд чи варто турбуватися саме про це захворювання в сучасності.

Випадки зараження людей чумою все ще зустрічаються в сучасному світі і відбуваються ці випадки переважно на території Середньої Азії. Але, якщо вірити статистиці та медицині, то сьогодні відсоток смертності від цього захворювання, яке таким страшним зображував у своєму романі Альбер Камю, становить не такий вже і високий показник – від 5 до 10 відсотків. Більш того, діагностувати чуму сьогодні досить нескладно, а постановка такого діагнозу людині на ранній стадії захворювання та його ефективне лікування практично гарантує людині те, що вона буде повністю вилікувана. Медична наука не стоїть на місці. Ті захворювання,
про які писав Камю і які дійсно забирало десятки, а то й сотні тисяч людських життів у певні історичні відрізки, сьогодні може бути вилікувано досить просто. Навряд чи можна вважати чуму чимось таким, що може дійсно загрожувати сучасному світу.

Втім, все те, що описав автор у своєму романі, наштовхує і на дещо інші думки. Події в місті Оран в загалом показують ті соціальні та суспільні процеси, які відбуваються в місті, яке може бути заражений не тільки чумою, а й іншим страшним захворюванням. Незважаючи на те, що сучасна медицина більш розвинена, ніж вона була раніше, вона все ще не може дати відповіді на абсолютно всі питання людського здоров’я. Тобто, не можна виключати, що в світі може з’явиться ще яке-небудь захворювання, крім чуми, яке буде настільки ж небезпечним. І якщо таке захворювання ще з’явиться деінде в світі, створиться епідемія, яка буде вбивати тисячі людей, то, найімовірніше, ми побачимо таку ж боротьбу з боку людей, такі ж драматичні ситуації і таких же злочинців і лиходіїв, яких нам описував у своєму романі “Чума” Альбер Камю.

Як відомо нам з наукових досліджень, епідемія чуми з великою кількість жертв в сучасному світі практично виключена. Цю хворобу вже навчилися лікувати і в переважній більшості випадків лікують. Але не варто забувати, що світ повниться й іншими небезпечними вірусами, які можуть мутувати, заразити велику кількість людей і навіть убити їх.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Чи загрожує чума сучасному світу?”