Твір на тему: “Роль молоді в розвитку держави”

Все в цьому світі має розвиватися і не повинно стояти на місці. Як відомо, самим головним у світі є розвиток, адже завдяки ньому люди починають реально набагато краще жити. Саме з цієї причини особливо цінуються ті, хто сприяє розвитку, а не стоянню на місці. Найголовніша спільнота людей – держава. У державі, як правило, живе безліч людей, різні шари і класи, які, втім, носять чисто умовний характер в більшості випадків. Однією з категорій населення є молодь. Роль молоді в державі є однією з найбільш важливих, тому що молодь здатна надавати спеціальна

дія, що веде до розвитку.

Чому ж молодь настільки ефективна в справі розвитку держави? Відповідь на це питання є досить простою – молодь не обтяжена особливою відповідальністю. Якщо ми поглянемо на зрілих людей, ми зможемо побачити, що вони найчастіше несуть перед кимось велику відповідальність. Це можуть бути маленькі діти й члени сім’ї, які вимагають спеціального догляду, іноді навіть повного матеріального утримання, що виливається у великі витрати. Деколи у зрілих людей вже літні батьки, які ніяк не можуть забезпечити власне життя без допомоги своїх зрілих дітей. Саме тому зрілі люди не хочуть приймати

надмірно активну участь у суспільному житті. Вони бояться втратити роботу, вони хочуть стабільності і дуже неохоче ризикують. А ось молодь – це інша справа. Молоді люди вчаться, але це забирає менше часу, ніж важка робота. У молоді немає дітей, молоді батьки все ще можуть самі зводити кінці з кінцями. Тому молодь може зосередитися на громадських справах різного роду, надаючи своє сприяння державі у різних сферах діяльності. Ми бачимо безліч прикладів, коли студенти стають авангардом різних протестних акцій, ці люди мають час і готові до змін для зміни життя на багато краще.

Зокрема, є свіжий приклад важливості молоді в нашій державі, в Україні. Всі ми чудово пам’ятаємо недавні події, коли молодь виступила головною силою проти безвідповідальної влади в Україні. Студенти проходили самоорганізацію, дуже активно брали участь у масових акціях протесту. Та їх роль у відповідному перетворенні держави надзвичайно велика.

Якщо уявити собі гіпотетичну держава, в якій взагалі немає молоді, то ця держава може просто не розвиватися. За рахунок того, що у молоді немає повноцінної сім’ї, а тому мало зобов’язань перед суспільством, молоді люди можуть приділити більшу кількість свого часу на громадську діяльність. Саме таким чином вони і сприяють розвитку держави.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Роль молоді в розвитку держави”