Твір на тему: “Слово на захист молоді”

Кожне попереднє покоління ставиться до наступного покоління скептично і досить критично. В цілому, природу такого ставлення і його причини цілком можна зрозуміти. Молоді люди тільки навчаються життя, багато чого не знають, нерідко вважають себе правими і грамотними, в той час як їм бракує важливих і цінних знань. Молоді люди поєднують в собі брак досвіду, знань і невгамовне прагнення чимось займатися, жити повним життям і приймати рішення. Це досить бурхлива суміш, і нерідко вона призводить молодь до помилок і неадекватних вчинків. Саме тому

люди старшого покоління ставляться до молоді далеко не завжди добре.

Прикладів неадекватної поведінки молоді є безліч. Нерідко молоді люди або навіть підлітки лізуть в державне життя, висувають державі якісь безглузді вимоги і наполягають на їх виконання лише на тій підставі, що вони так хочуть, плутаючи своє молоде оточення з усім народом. Як ми бачимо і відчуваємо на собі, наслідки цього дуже серйозні для всіх. Молодь повинна усвідомити, що свої бажання та прагнення потрібно вміти приборкувати, поводитися з ними належним чином, і розуміти, що важливо враховувати не тільки власні побажання, але і побажання всіх

тих, з ким ти живеш в суспільстві. Кожна молода людина має рахуватися з інтересами інших. Якщо він цього не робить, він повинен бути покараний.

Проте я б хотів сказати слово на захист молоді. Якою б поганою вона не була, особливо у нас, і скільки б проблем через неї сьогодні у нас не виникло, все-таки серед молоді можна знайти хороших і добрих людей, які просто помилилися, стали вести себе так, як не мали б. У деяких випадках молоді люди стають ініціаторами корисних для суспільства ініціатив. Це відбувається в тих випадках, якщо молода людина дійсно стримана і вихована, якщо вона розуміє, яка її роль в житті, і готова підтримувати суспільство в цілому, а не думати тільки про себе одну. Звичайно, умов для того, щоб молода людина стала нормальною, існує зовсім немало, проте це аж ніяк не означає, що відповідати таким умовам складно.

Варто чесно визнати, що в цілому, якщо дивитися глобально, то від молоді шкоди набагато більше, ніж користі. У певному віці молоді люди вирішують, що мають право на все, однак, насправді, вони не здатні зробити нічого корисного, а хочуть лише отримувати вигоду. Втім, бувають з цього правила і приємні винятки, коли молоді люди роблять щось корисне, приносять користь суспільству і отримують заслужену повагу. Крім того, всі молоді люди рано чи пізно дорослішають і повною мірою доповнюють суспільство.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Слово на захист молоді”