Твір на тему: “Чи потрібні лицарі сьогодні?”

Лицарство – це явище, для якого характерне виключно позитивна забарвлення. Практично у кожної людини це слово асоціюється з чимось хорошим і правильним. Навряд чи я міг би вважатися виключенням з цього правила. Я прочитав безліч різних творів, в яких стає очевидно, що лицарі являють собою добрих людей і воїнів, які дійсно здатні безкорисливо і щиро захищати інтереси інших людей, в той час ризикуючи власним життям задля такого захисту.

Відповідати на питання про те, чи потрібні лицарі в даний час, одночасно важко і просто. Відповідь на кожне

питання має бути хоча б приблизно реалістичною, відповідною очікуванням. Який сенс вважати, що лицарі потрібні, якщо їх поява неможлива? Однак, все-таки, я вважаю, що в сучасному світі інститут лицарства не був би зайвим. Безліч людей в нашому світі, на жаль, позбавлені можливості допомогти собі самі. Далеко не завжди держава виконує свої функції належним чином, нерідко люди не можуть покластися на власну країну, в якій вони платять податки. Лицарі змогли б витрачати свій час і сили, щоб допомогти тим, хто найбільше потребує такої допомоги і з якоїсь причини не може скористатися послугами власної держави. Яким б розвиненим
не був світ, не можна сказати, що всі проблеми вирішуються. Залишається багато проблем, які самі люди не можуть вирішити. Саме для цього і знадобилися б лицарі.

Але варто розуміти, що сучасний світ влаштований зовсім по-іншому. Він стоїть на позиціях вільного ринку. А на ринку, як відомо, нічого не буває просто так і безкоштовно. Жодну послугу, в тому числі і допомогу будь-якого роду, неможливо отримати безоплатно, за все доведеться платити. Саме тому поява таких лицарів, які будуть допомагати людям безкоштовно і просто так, порушить багато життєвих процесів, звичайний життєвий уклад людей буде істотно змінений. Саме з цієї причини я не можу вірити в те, що такі лицарі дійсно можуть з’явитися. Про це можна тільки мріяти, а на практиці за все доведеться платити.

Минулі часи, коли у світі існували такі лицарі, не дарма сприймаються з часткою романтики. Дійсно, надати сьогодні допомогу просто так і незнайомій людині ніхто не зважиться. І навіть якщо сама людина захоче стати лицарем, вона навряд чи ним стане, тому що все оточуюче суспільство відверне її від такого рішення. Втім, я все одно буду вірити в те, що лицарі зможуть з’явитися, адже навіть в сучасному світі вони дуже потрібні.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4,00 out of 5)

Твір на тему: “Чи потрібні лицарі сьогодні?”