Твір на тему: “Що дає нам навчання?”

Як відомо, деякими справами можна займатися протягом всього свого життя. Однією з таких справ є навчання. Навчатися люди починають відразу ж після свого народження – вони вивчають навколишній світ, дізнаються все нове, що є настільки цікавим для них. Через якийсь час діти йдуть до школи, а потім і до вищих навчальних закладів, щоб отримувати ще більше інформації, засвоювати її і потім приносити користь суспільству. Все це є дуже важливим.

Водночас навчатися цілком можливо і навіть потрібно протягом усього свого життя. Що може дати нам

навчання і чому ми повинні займатися цим? По-перше, це цікаво. Кожна окремо взята людина знає зовсім не так багато, як їй час від часу здається. У світі доступна просто величезна кількість інформації, яка так ніколи і не стає відомою кожній окремій людині. Тому перед кожною людиною в будь-який момент її життя відкривається велика кількість доступної інформації. Кожен день людина може дізнаватися щось нове, відкривати перед собою нові горизонти знань і ставати таким чином набагато кращою.

Освічена людина, яка багато чого знає, напевно також стане популярною серед інших людей. Усі прагнуть до нових знань, а також до

цікавої інформації. Отримати її зазвичай можна від інших таких же людей. Тому, якщо ви будете багато знати і цікаво про це розповідати, ви ніколи не залишитеся одиноким, адже у вас завжди буде компанія з людей, яким цікаво з вами спілкуватися. Як відомо, спілкування дуже важливо для кожної людини. Якщо ви будете освіченим і цікавим співрозмовником, ви напевно будете притягати таких же людей, які будуть ділитися своєю інформацією з вами. Таким чином, ви і самі будете ставати все розумнішими і розумнішими.

Людина з хорошою освітою і великою кількістю знань завжди буде користуватися великим попитом на ринку праці. Така людина навряд чи коли-небудь зіштовхнеться з фінансовими проблемами. Не можна виключати і того, що такій людині вдасться навіть стати дуже багатою. Це не тільки домисли, а й статистика – досить рідко серед багатих людей можна зустріти когось, хто не має вищої або середньої освіти.

Втім, в усі часи існували люди, які вважали, що освіта і навчання зовсім нікому не потрібні, що з кожною життєвою проблемою можна розібратися і без них. Іноді удача посміхається таким людям, але навряд чи варто вважати це закономірністю. Історія знає набагато більше випадків, коли люди ненавчені й неосвічені успіху не досягають і проживають своє життя порожньо і безглуздо.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Що дає нам навчання?”