Твір на тему: “Григорій Многогрішний – уособлення сили української людини”

Завжди цікаво поміркувати і подумати про те, які люди є істинно сильними. Роздумуючи про це, не можна обмежувати людську силу виключно фізичними або розумовими здібностями. По-справжньому сильна людина мусить мати і те, і інше. Втім, розуміння сили відрізняється ще і залежно від тієї конкретної ситуації, в якій перебуває людина. Іноді всі ми опиняємося у ситуаціях, де необхідно проявити особливі якості. І якщо це вдасться, такий результат можна вважати проявом сили.

Існує безліч різних творів, за підсумками прочитання яких можна прийти до

висновку, що якась людина є сильною. Одним з таких творів і яскравих прикладів сили в ньому є твір “Тигролови”, головною дійовою особою якого є молода людина на ім’я Григорій Многогрішний. При цьому варто зазначити, що автор роману був справжнім патріотом, тому що він зміг виділити найкраще з українського національного типу і наділити усіма цими рисами саме Григорія Многогрішного. У даного героя було дуже багато позитивних характеристик. По-перше, він був надзвичайно сильним. Як відомо, йому вдалося здійснювати дуже складний втечу з поїзда смерті. Потім він опинився в дуже складних умовах, але все-таки зміг
подолати їх, після чого зустрів сім’ю українців, яка прийняла рішення допомогти цій людині. Під час спільної діяльності Григорія і цієї сім’ї, їм довелося займатися такою непростою справою як ловля тигрів. Тільки дуже сильна людина змогла би впоратися з таким непростим завданням. Григорій Многогрішний такою людиною став. Він зміг ефективно ловити тигра разом зі своїми новими знайомими. Втім, вічно так тривати не могло. Григорій закохався, він розумів, що знаходитися в тому ж місці довго йому було не можна, потрібно було бігти за кордон. Щоб ефективно зробити це, ніякої фізичної сили вже ніколи б не виявилося достатньо. Тим не менш, Григорій був не просто силачем, він також був великим інтелігентом, людиною великого розуму. Саме з цієї причини йому вдалося здійснити ефективну втечу, після якої він напевно налагодив гарне життя в тій країні, де він опинився.

Під час прочитання цього роману я відчував гордість з тієї причини, що належу до того народу, що і Григорій Многогрішний. Цей чоловік був справжнім уособленням сили української людини. Він подав безліч яскравих прикладів сили і того, як необхідно себе вести. Саме з цієї причини він і викликає настільки приємне враження з боку всіх, хто читає цей твір.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 votes, average: 3,11 out of 5)

Твір на тему: “Григорій Многогрішний – уособлення сили української людини”