Твір на тему: “Яким я уявляю майбутнє людства на сьогодні”

Людині завжди цікаво замислитися про майбутнє, помріяти про те, що коли-небудь буде або зробити власне припущення щодо цього. Я думаю, що багато людей дійсно думають про майбутнє людства, становлять власні сценарії при цьому. Звичайно, думаючи про майбутнє, не слід забувати і про сьогодення. Все, що буде в майбутньому, залежить від того, що відбувається сьогодні. Звичайно, про такий цікавий розвиток подій думав і я.

Говорячи про сьогодення, сьогоднішні тенденції, які можуть мати серйозні і далекі наслідки щодо майбутнього, я можу виділити

декілька з них, найбільш важливі. По-перше, мені здається, що найцікавіше питання про те, чи буде держава продовжувати існувати як інститут або вона зникне з лиця землі назавжди, поступившись місцем більш досконалій формі співжиття людей. Варто зауважити, що держава вже не є такою ж ефективною, але все-таки поки що вона необхідна. Але я думаю, що її остаточне зникнення неминуче. Коли це відбудеться, люди, швидше за все, об’єднаються за якимись індивідуальними ознаками, при цьому їх приналежність до груп або колективів буде мобільною, вони зможуть змінювати свою приналежність часто і послідовно.

В майбутньому цікаво

розглянути і модифікацію самої людини. Як відомо, людське тіло не є досконалим. Воно піддається старінню, різним хворобам тощо. Якщо допустити, що людство може позбутися такої проблеми, можна уявити собі появу нової форми людини. Така людина буде жити вічно, швидше за все, не буде мати необмеженої репродуктивної функції, і буде мати у своєму складі роботизовані елементи. Крім того, така людина буде наділена можливістю змінювати свою зовнішність, структуру власного тіла і свідомість і отримувати необхідні знання та риси характери виключно за власним бажанням. Втім, я думаю, що до такого розвитку людини ще дуже далеко. Проблема в тому, що сьогодні проводиться дуже мало експериментів з людиною. Це правильно, оскільки гуманність важливіше всього, але це гальмує науковий і технічний прогрес.

Думається, що майбутнє буде дуже яскравим і цікавим. Сьогодні людина має багато з того, про що ще 20 років тому вона не могла би й подумати. Через 20 років таких речей буде ще більше. Втім, на жаль, все, що оточує людину, змінюється, а ось сама людина – ні. Тому варто поскаржитися на сучасну науку, яка є надмірно гуманною, боїться допустити помилку і не веде себе досить сміливо.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Яким я уявляю майбутнє людства на сьогодні”