Твір на тему: “Коли хочеш ти добро зробити, поспішай його зробити швидше”

Добрі вчинки – це справжня основа життя на Землі. Якщо ми задумаємося про людську історію, про те, чому людина вижила, зберегла свій рід і змогла змінювати Землю, ми зможемо прийти до висновку про те, що головною причиною до цього служило добро. Людям властиво турбуватися не тільки про себе, але і про тих, хто знаходиться поруч з ними і буде жити після них. Щоб зробити їх життя кращим, люди і творять добро. Однак не варто довго думати перш ніж вчинити по-доброму по відношенню до когось. Більш того, в деяких випадках зволікання з добрими вчинками

може призвести до негативних наслідків.

Всім нам потрібно намагатися творити добро як можна швидше. Кожен з нас може задуматися про те, що відбувається в житті близьких людей. Варто приділяти більше уваги тим, хто тебе оточує. У них можуть бути якісь проблеми, біди або негаразди. Допомогти їм – було б доброю справою. Я рекомендую кожній людині як можна частіше задаватися питанням про те, що відбувається в життя її друзів і близьких. Завдяки цьому можна буде встигнути зробити якомога більше добрих справ і вчинків. Пам’ятайте, що ви не тільки допоможете рідним і близьким, але і гарантуєте, що і вони в майбутньому

будуть відповідати вам взаємністю. Важливо розуміти, що добро може бути лише взаємним. Якщо ви не будете творити добро по відношенню до інших, то й ви самі не відчуєте добра. Зворотне теж вірно.

Але творити добро і діяти відповідним чином потрібно не тільки по відношенню до знайомих людей. На жаль, у нашому світі є велика кількість хороших людей, які з якоїсь причини позбавлені близьких людей і друзів. Їм теж потрібно допомагати. Ви повинні чинити добро і по відношенню до таких людей. Приміром, не потрібно забувати про одиноких стареньких, такі люди завжди є. Точно так само завжди існують і покинуті діти, сироти, деякі з них і зовсім позбавлені віри в добро. Безумовно, що ці люди потребують допомоги. На щастя, суспільство це розуміє, а тому багато хто приділяє увагу таким проблемам, в тому числі відвідує будинки для сиріт.

Ніколи не варто довго думати перед тим, як зробити добрий вчинок. Якщо кожна людина буде шукати в своєму оточенні якісь проблеми, точки докладання своїх зусиль, то, найімовірніше, вона зможе зробити дуже багато добра, причому не тільки для своїх знайомих, але й для практично незнайомих людей. Я теж намагаюся робити добро вчасно, не відкладати його на потім, тому що добрі вчинки завжди дуже актуальні.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Коли хочеш ти добро зробити, поспішай його зробити швидше”