Твір на тему: “Коли хочеш ти добро зробити, поспішай його зробити швидше”

Добрі вчинки – це справжня основа життя на Землі. Якщо ми задумаємося про людську історію, про те, чому людина вижила, зберегла свій рід і змогла змінювати Землю, ми зможемо прийти до висновку про те, що головною причиною до цього служило добро. Людям властиво турбуватися не тільки про себе, але і про тих, хто знаходиться поруч з ними і буде жити після них. Щоб зробити їх життя кращим, люди і творять добро. Однак не варто довго думати перш ніж вчинити по-доброму по відношенню до когось. Більш того, в деяких випадках зволікання з добрими вчинками

може призвести до негативних наслідків.

Всім нам потрібно намагатися творити добро як можна швидше. Кожен з нас може задуматися про те, що відбувається в житті близьких людей. Варто приділяти більше уваги тим, хто тебе оточує. У них можуть бути якісь проблеми, біди або негаразди. Допомогти їм – було б доброю справою. Я рекомендую кожній людині як можна частіше задаватися питанням про те, що відбувається в життя її друзів і близьких. Завдяки цьому можна буде встигнути зробити якомога більше добрих справ і вчинків. Пам’ятайте, що ви не тільки допоможете рідним і близьким, але і гарантуєте, що і вони в майбутньому будуть

відповідати вам взаємністю. Важливо розуміти, що добро може бути лише взаємним. Якщо ви не будете творити добро по відношенню до інших, то й ви самі не відчуєте добра. Зворотне теж вірно.

Але творити добро і діяти відповідним чином потрібно не тільки по відношенню до знайомих людей. На жаль, у нашому світі є велика кількість хороших людей, які з якоїсь причини позбавлені близьких людей і друзів. Їм теж потрібно допомагати. Ви повинні чинити добро і по відношенню до таких людей. Приміром, не потрібно забувати про одиноких стареньких, такі люди завжди є. Точно так само завжди існують і покинуті діти, сироти, деякі з них і зовсім позбавлені віри в добро. Безумовно, що ці люди потребують допомоги. На щастя, суспільство це розуміє, а тому багато хто приділяє увагу таким проблемам, в тому числі відвідує будинки для сиріт.

Ніколи не варто довго думати перед тим, як зробити добрий вчинок. Якщо кожна людина буде шукати в своєму оточенні якісь проблеми, точки докладання своїх зусиль, то, найімовірніше, вона зможе зробити дуже багато добра, причому не тільки для своїх знайомих, але й для практично незнайомих людей. Я теж намагаюся робити добро вчасно, не відкладати його на потім, тому що добрі вчинки завжди дуже актуальні.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Мої враження від поезії волта вітмена.
Твір на тему: “Коли хочеш ти добро зробити, поспішай його зробити швидше”