Твір на тему: “Робити щасливими інших – найпевніший спосіб стати щасливими”

Як приємно знайти своє місце в житті, відчувати себе потрібним, почуватися в гармонії з навколишнім світом. Все це визначає поняття “щастя”, хоча кожен розуміє його по-своєму. Людська натура сконструйована таким чином, що нам потрібно відчувати себе щасливими. І диво-дивне – приносити радість людям, робити когось щасливими є неодмінною запорукою власного щастя.

Ми постійно знаходимось серед людей, в кожного з яких є свій характер, амбіції. Людський настрій, як погода, часто міняється. Він залежить від середовища, в якому знаходиться

людина, від тих чи інших обставин. Гадаю, кожному з нас, приємно, коли проходячи по людних вулицях, ми помічаємо привітні посмішки в нашу сторону. Від цього, безперечно, в кожного з нас поліпшується настрій, і тоді вже решту дня пролітає легше, на позитивних емоціях. То чому і нам не посміхатися частіше? Можна просто зробити комусь комплімент, сказати приємне слівце, побажати гарного дня. Від такого розвитку подій буде приємно і тому, хто це сказав, і тому, кому адресувалися ці слова. Щастя – воно таке, що легко ділиться, через це треба ним ділитися, потрібно його множити.

Кожен з нас вже самою присутністю в чиємусь

житті є причиною чужого щастя. А щастя, як на мене, це такий стан людської душі, яким можна заразитися. Тому однозначно, робити людей щасливими, це таки найпевніший із способів стати щасливим самому. Будьте причиною щастя оточуючих і ви неодмінно станете задоволеними життям!


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Робити щасливими інших – найпевніший спосіб стати щасливими”