Твір-роздум: “Чи кожна людина може стати відомою?”

Можливість стати відомим розбурхує уми багатьох людей. Всі ми дивимося телевізор, використовуємо інтернет і мало не кожен день стаємо свідками появи нової людини, популярність якої в суспільстві невпинно зростає. Іноді доводиться замислюватися, чому відомими стають інші люди? Чому у власному оточенні людини немає нікого відомого хоча б на всю країну? Бути може, щоб стати відомим, необхідно бути якимось унікальними, неповторний? Чи кожна людина може стати відомою?

Насправді, тільки окремі відомі люди можуть розповісти справжню, істинну

історію свого успіху. Проблема в тому, що, чим відоміший людина, тим більше бувальщин і небилиць про неї розповідають, перебільшуючи важливість успіху і популярність людини. Звичайно, відомим може стати кожен. Але у кожної окремої відомої людини – різний шлях до цього, різна можливість реалізуватися, в залежності від внутрішнього устрою його душі і внутрішнього світу.

Хто в сучасному світі стає найбільш відомим? Думається, що в першу чергу, зірки кіно та музики. Немає такої людини на землі, яка би не любила кіно або музику. Кожен з нас хоча б щось з цього любить. У фільмах і музичних кліпах ми бачимо тих, хто там знімається,

запам’ятовуємо їх, для нас ці люди стають відомими, як і для всіх наших близьких. Щоб стати зіркою кіно, важливо володіти хорошою або харизматичною зовнішністю, бути емоційним і, звичайно, дуже багато працювати, щоб перемагати в конкуренції з іншими такими ж спраглими до популярності людьми. Таким чином, відомою зіркою кіно може стати кожен, хто відповідає всім цим умовам.

Але не варто думати, що популярність обмежується цим. Відомі також і багатії, спортсмени, політики. Для всіх цих категорій осіб існують певні вимоги, відповідність яким дає цим людям успіх і робить їх великими і відомими у своїй країні або навіть у всьому світі. Звичайно, кожен з тих, хто цим вимогам відповідає, рано чи пізно домагається заслуженого успіху і стає відомим.

Думається, що категорією осіб, яка з найменшою ймовірністю може стати відомою, є ледачі люди. Проблема в тому, що за те, щоб стати відомим, існує серйозна конкуренція між людьми – багато хто хоче такими стати. Ліниві люди, яким лінь займатися справами, добиватися успіхів, удосконалювати себе і ставати краще, мають найменшу кількість шансів перемогти в такій боротьбі й стати в кінцевому підсумку дійсно успішними. Тим не менше, не можна применшувати значення випадку. Іноді люди стають відомими через сущу випадковість або дрібницю.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір-роздум: “Чи кожна людина може стати відомою?”