Твір на тему: “Лист другу-однолітку “Як стати справжньою людиною”

Добрий день, мій друже! Недавно отримала від тебе листа і нарешті знайшла час написати тобі відповідь. З того часу, коли я писала тобі останнього листа, у мене нічого видатного не відбулося. Як і завжди, кожен день ходжу у школу, отримую там гарні і не дуже оцінки, а у вільний час гуляю з друзями. Нещодавно у мене з моїми друзями зав’язалася суперечка на дуже важливу, “дорослу” тему: як стати справжньою людиною и що для цього треба? Я так і не довела свою правоту друзям, але впевнена, що я повністю права у тому, що треба для того, щоб дійсно бути

справжньою людиною. Ця суперечка і зараз залишається у моїй пам’яті і я хочу, що б і ти розсудив, права я, чи ні.

Я вважаю, що кожен з нас здатний відчувати і мислити, ненавидіти і любити, брехати і говорити правду. Але якщо людину створив Бог, то життя своє людина може створити сама, бо має право жити за своїм розумінням. Ось і виходить, що скільки на землі людей, скільки і доль. Скільки на землі людей, стільки і поглядів на оточуючий світ, принципів та прагнень. Життя кожної людини дуже коротке, і всі, хто це розуміє, намагаються прожити його повним і достойним. Нажаль, не кожного можна назвати справжньою людиною,

особисто у наш складний та стрімкий час сучасних технологій. В час, коли забуваються головні моральні цінності та культурні надбання народу, в час, коли на зміну їм приходять інші, досить сумнівні ідеали, які ніяк не можуть бути ідеалами справжньої людини.

На мій погляд, справжня людина не обов’язково повинна щоденно відзначатися подвигами та героїчними вчинками. Людині, якщо вона гідна, достатньо кожен день робити так, щоб тим, хто знаходиться поряд з нею, було краще, допомагати тим, хто слабкіше, поважати старших, бути чесним та справедливим. Причому, якщо ти бажаєш бути справжньою людиною, від себе треба вимагати більшого, ніж від інших. “Не шкодуй себе – це сама горда, найкрасивіша мудрість на землі” – саме так колись сказав видатний руський письменник М. Горький.

Для справжньої людини важливо вміння підпорядковувати волю розуму. Тільки такі люди пройдуть через всі випробування і про них скажуть, що це справжні представники роду людського. Треба любити людей, бути добрим і чуйним, мужнім і благородним, любити родину і Батьківщину. Ці істини живучі у всі часи. Нас всіх вчать цьому, але, на жаль, далеко не кожен стає справжньою людиною. Треба вміти цінувати життя. Кожен живе один раз, і для того життя буде довгим, хто стане вище всіх забобонів, зрозуміє його сенс, і його справи не будуть забуті людьми.

Я не знаю, може я в чомусь не права, але не бачу в своїх роздумах нічого неправильного. Я вважаю, що кожен має право на особисту думку і дуже хочу дізнатися, що з цього приводу думаєш ти.

Так що з нетерпінням буду ждати твоєї відповіді з роздумами про те, як стати справжньою людиною і розповіддю про те, що цікавого відбулося за цей час у твоєму житті.

До побачення! Твоя подруга…!


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Лист другу-однолітку “Як стати справжньою людиною”