Твір на тему: “Чи кожна людина може стати видатною?”

Однозначно відповісти на це запитання не складно. Філософи з усього світу сотні років дискутували на цю тему і так не дійшли одностайної відповіді. Напевно кожний з нас уявляв себе на місці президента, рок зірки чи спортсмена видатного рівня. Ця слава притягує і манить. Багато людей здатні на велике заради неї. Та чи кожний може стати видатним?

Мабуть усе залежить від людини. Можна було б припустити, що кожний міг бути відомим на увесь світ, але якось не віриться у це. Серед нас по справжньому роботящих і відданих своїй справі – одиниці.

Тому важко уявити, щоб кожний другий був зіркою футболу чи телебачення. Це потрібно заслужити. Люди, які добиваються подібних висот, варті як мінімум уваги і як максимум поваги. Особи, які знаходяться на п? єдесталі слави доклали титанічних зусиль, щоб дістатись туди.

Так, звичайно бувають випадки недобросовісного потрапляння в перші ряди, але це скоріше винятки аніж закономірність. В абсолютній переважності випадків люди ставали видатними виключно завдяки своїм силам. Але далеко не в кожного вони є. Мало хто зможе щоденно працювати над собою. Не тільки спортсменам потрібні щоденні тренування, а й ораторам, письменникам,

програмістам. Усі види діяльності людини вимагають регулярної практики. Без неї, хоча б якихось зрушень з мертвої точки чекати не потрібно. А більшість з нас, повторюсь, не здатні на це.

Тому повертаючись до питання заданого на початку, можу із впевненістю сказати, що не кожний може стати видатним чи відомим. Для цього потрібний вогонь в душі, постійний голод до нових звершень. Такий голод був у Арнольда Шварценегера. Будучи восьмикратним власником титулу Містера Олімпія і найвидатнішим культуристом усіх часі і народів, він не зупинився на досягнутому і в подальшому став найкращим актором того часу. А згодом губернатором штату. І по нині не збирається залишатись осторонь великих звершень.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Чи кожна людина може стати видатною?”