Твір на тему: “Поспішайте робити добро – життя таке коротке”

Кожна людина веде боротьбу між добром і злом. Її характер, моральні принципи, духовні цінності, вподобання встановлюють “переможця” у цьому протистоянні. В результаті людина обирає стежку, якою іде ціле життя. Кажуть, що про душу людини можна дізнатися поглянувши їй в очі. Там все написано і не можливо нічого приховати. Чудернацьки, але це дійсно так. Достатньо одного погляду, щоб зрозуміти чи хороша людина і які в неї наміри. Тема добра і зла є вічною, загальнолюдською. Поняття “добро” розуміється як добропорядність, співпереживання,

людяність, чесність. А “зло” є всім поганим, темним і страшним. Воно завдає шкоду людині і примушує її страждати.

Над вічною битвою добра і зла примушує нас задуматись своїм романом “Хіба ревіть воли, як ясла повні” Панас Мирний. Головний герой, Чіпка, стає засліпленим бажанням помсти. Він переступає межу, що розділяє ці дві вічні істини, стає вбивцею, втрачає все, що наживав протягом років: власну оселю, господарство. Через нього йде з життя дружина і матір.

Як бачимо добро є поняттям дуже крихким. Деколи лише одним невірним вчинком можна швидко перекреслити все хороше, що ви робили в своєму житті.

Для того, щоб не поступатися, робити добро завжди, обиріть для себе мету, ціль життя, і впевнено йдіть до неї. Та при цьому не забувайте, що ви всього лиш людина, тому рано чи пізно саме вам розплачуватись за все хороше та погане у вашому житті. Адже зло повертається бумерангом, а добро сторицею. Тому робіть добро і вам обов’язково воздаться.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Поспішайте робити добро – життя таке коротке”