Твір-роздум: “Чому я в майбутньому хочу стати лікарем”

Вибір майбутньої професії є одним з головних рішень на нашому життєвому шляху. Але вибрати собі справу, яка б дійсно припадала до душі, приносила задоволення і відповідала б характеру людини та її прагненням досить непросто. Деякі, провчившись у виші п’ять або шість років з часом розуміють, що обрали собі не ту справу, яка б робила їх щасливими, робила б їх не тільки щасливими, а й матеріально забезпеченими. Тому до вибору майбутньої професії треба ставитись дуже і дуже серйозно.

Наприклад, я, досить довго роздумуючи, вже зробила свій вибір

і у майбутньому вирішила стати лікарем. Мабуть, більшість дівчат з дитинства бажали стати лікарем або вчителем, однак це були дитячі мрії, а з часом змінювалися погляди на життя та мрії про професію лікаря зникали. Але я вирішила стати лікарем остаточно і безповоротно.

Професія лікаря – дуже благородна і відповідальна справа, бо від лікаря залежить здоров’я, а інколи і життя людей. Люди вірять в те, що лікар їм обов’язково допоможе у будь-якому випадку і отримавши укол чи іншу допомогу, вони обов’язково видужають. Але для того, щоб бути дійсно справжнім лікарем, треба гарно вчитися, бо від того, наскільки добре

я буду знати, що мені треба буде робити як лікарю у тому чи іншому випадку, буде залежати результат моєї допомоги. Одна пігулка або один неправильно зроблений укол може зруйнувати не тільки моє майбутнє, а й віру людей у допомогу лікарів.

Професія лікаря дуже людяна, бо допомога іншим – це справа людини з благими намірами і доброю душею. Обравши свою майбутню професію, я намагаюся бути саме такою людиною.

Щоб стати гарним лікарем, треба не тільки мати щиру та відкриту душу, а й добре знати анатомію і біологію – основу медицини. Фундамент цих знань треба закладати вже у школі, бо на уроках біології і анатомії ми й робимо перші кроки у знайомстві з будовою і особливостями живих організмів, їх функціями і значенням тих чи інших органів. Саме це й пов’язує шкільні предмети зі справжньою медичною наукою.

Професія лікаря стане на пригоді не тільки іншим, а мені самій. Якщо захворіють мої рідні, близькі, сусіди чи друзі, я завжди зможу їм допомогти.

Медицина у всі часи була популярною сферою людської діяльності, тому невипадково, що конкурси на вступ до медичних вишів традиційно великі. Це стимул, який викликає є у мене прагнення гарно вчитися.

Що ж так приваблює людей у цій професії? На мою думку, більшість лікарів обрали свою професію все ж таки не з якихось корисних мотивів, а перш за все, за-за бажання приносити людям добро. Саме цей мотив відповідає головній сутності медицини – гуманності, а істинний лікар повинен в будь-який час надавати допомогу хворим людям. Але допомагати людям не так то просто і легко. Та я готова заради високої мети долати труднощі і не боюся того, що у майбутньому мене чекає рутина повсякденної роботи. Я планую стати справжнім професіоналом і обов’язково отримувати задоволення від своєї роботи.

Ще одна причина, з якої я обрала своєю майбутньою професією професію лікаря, це можливість розкрити свої таланти та втілити у своїй діяльності усі свої прагнення. Кожен з нас від своєї природи наділений якимось талантом. Медицина – це і ремесло, і наука, і мистецтво. Та якщо науку можна вивчити, а ремесло отримати завдяки опиту, то мистецтвом медицину може зробити лише талановита людина. Крім того, у мене є бажання випробувати свої сили та внести свій вклад у боротьбу зі смертельними хворобами. Адже можна назвати багато талановитих лікарів, які змогли перемогти хвороби і винайти ліки від захворювань, які раніше вважалися невиліковними.

Професія лікаря одна з найважливіших і найповажніших у світі. Бажання бути лікарем, Лікарем з великої літери, бути значною у власних очах і очах пацієнтів – це для мене потужний спонукальний мотив.


Інтимна лірика в. Симоненка.
Твір-роздум: “Чому я в майбутньому хочу стати лікарем”